اخبار سیاسی

تاسیس دفتر فرهنگی ایتالیا در ایران

عاون گردشگری وزیر فرهنگ ایتالیا بر گسترش روابط فرهنگی و توسعه دیپلماسی فرهنگی با ایران تاکید نمود و گفت: تاسیس دفتر فرهنگی ایتالیا در ایران نیز می تواند یاری زیادی در گسترش روابط فرهنگی میان دو کشور داشته باشد.

28 بهمن 1398

سرریز شدن بی تابی اجتماعی در کامنت ها

فعال فضای مجازی گفت: این ماهیت و هویت فضای مجازی است که باعث می گردد بسیاری از بایدها و نبایدها را بردارد و انسان ها بر اساس احساسات و عواطف شان در فضای حاکم بر عقلانیت شان، آن لحظه تصمیم بگیرند.

28 بهمن 1398

گردشگری نفتی با موزه صنعت نفت ایران ممکن شد

سرویس پرونده یک سایت پرتال خبرنگاران، امروز نفتی شده است. شاید خیلی ها خبر نداشته باشند که صنعت نفت ایران نیز، که برگی از افتخارات زرین این مرز و بوم را تشکیل می دهد، دارای موزه بوده و تاریخ این صنعت پر فراز و نشیب را روبروی دیده گان نسل امروز و فردا قرار...

27 بهمن 1398

رویای مسافران برای بزرگتر شدن جایگاه های هواپیما

بیشتر مسافران هواپیما به خاطر ملاحظات مالی بلیت های خود را در سطح مالی (اکونومی) می خرند، جایگاه اختصاص داده شده به این بلیت ها در کوچک ترین حالت است که باعث شده بسیاری از مسافران به خاطر تنگی فضا شاکی باشند و افرادی که اندامی درشت تر دارند به سختی روی...

26 بهمن 1398

تاگ؛ نخستین خودروی ملی ترکیه

خبرنگاران: با حضور رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، تاگ، نخستین خودروی ملی و تمام برقی این کشور معرفی گردید. خودرویی که برای طراحی آن بیش از سه میلیارد دلار سرمایه گذاری شده و قرار است فصل جدیدی را در صنعت این کشور رقم بزند.

24 بهمن 1398

گزارش، اهداف علی باباجان برای آینده ترکیه

باباجان معاون مالی اسبق اردوغان با حمایت عبدالله گل٬ حالا قدم در راه تاسیس حزب جدیدی گذاشته که به باور کارشناسان و تحلیل گران٬ به مراتب از حزب داوود اوغلو٬ قدرتمندتر و اثرگذارتر خواهد بود.

24 بهمن 1398

اتحادیه اروپا 7 مقام کریمه را به بهانه ارتباط با روسیه تحریم کرد

اتحادیه اروپا در اقدامی تازه هفت مقام کریمه را به بهانه ارتباط با دولت روسیه تحریم کرد.

23 بهمن 1398

پایان اخذ مالیات از واحد های مسکونی خالی

محمد اسلامی گفت: با تکمیل نرم افزار وزارت راه و شهرسازی، سازمان امور مالیاتی، لیستی از واحد های مسکونی خالی را در اختیار خواهد داشت اخذ مالیات را در قبال این وحد های مسکونی خالی عملیاتی کند.

17 بهمن 1398

طعنه ظریف به واشنگتن در مورد استفاده از مکانیسم ماشه

وزیر خارجه ایران در یک پیغام طعنه آمیز به وزارت خارجه آمریکا که مدعی شده واشنگتن به دلیل آنکه یکی از شرکای برجام بوده، اجازه استفاده از مکانسیم ماشه را دارد، گفت، ترامپ خیلی وقت پیش شراکت آمریکا در برجام را لغو نموده است.

16 بهمن 1398

ادامه تظاهرات چند هزار نفری علیه نخست وزیر جمهوری چک

در دومین هفته متوالی از اعتراض ها علیه نخست وزیر جمهوری چک، معترضان کناره گیری نخست وزیر متهم به فسادمالی را خواستار شدند.

15 بهمن 1398

رییس کمیته ملی المپیک: جای تاسف است مربیان خارجی دغدغه طرفداران را ندارند، برای انتقال ارز مشکل داریم

مردم عزیز عرض می کنم، کمیته ملی المپیک در شرایط فعلی برای انتقال ارز جهت رویداد بزرگ و بین المللی بازیهای المپیک توکیو با چالش جدی روبرو است اما با اهتمام و کوشش همه دست اندرکاران این مشکل نتوانسته خللی در برنامه های آماده سازی تیم ها و کاروان ایران...

11 بهمن 1398

صدور حکم بازداشت علیه مورالس تا چند روز دیگر

رئیس جمهور موقت بولیوی گفت که طی چند روز آینده در صدد صدور حکم بازداشت علیه رئیس جمهور قانونی این کشور است.

10 بهمن 1398

واکنش مسالمت جویانه پوتین به پیروزی جانسون

رئیس جمهور روسیه در پیام تبریکی به نخست وزیر انگلیس به دلیل پیروزی در انتخابات گفت که گفت وگوی سازنده به نفع مردم هر دو کشور خواهد بود.

8 بهمن 1398

میدان مینی که برای حشدالشعبی گسترده شد

هرگونه ورود نیرو های حشدالشعبی به جمع معترضان در فضای فعلی، خطایی راهبردی خواهد بود، دستاوردی نخواهد داشت و چون میدان مینی عمل خواهد که طراحان آن منتظر ورود حشد هستند.

5 بهمن 1398

گزارش خبرنگاران از اولین روز مسابقات مناظرات دانشجویی دانشگاه های علمی کاربردی کشور در تبریز

خبرنگاران/آذربایجان شرقی سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویی ویژه دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور 16 تیم منتخب از 16 استان کشور، به میزبانی تبریز آغاز به کار کرد، روز اول 16 تیم مراکز علمی -کاربردی استان ها با یکدیگر به رقابت پرداختند که از...

5 بهمن 1398

حضور شبی که ماه کامل شد در جشنواره فرانسوی

شبی که ماه کامل شد به بخش اصلی مسابقه جشنواره بین المللی فیلم کاراسون فرانسه راه پیدا کرد.

4 بهمن 1398

فاش شدن اسناد محرمانه برگزیت در یک پلتفرم اجتماعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از آسوشیتدپرس، وب سایت ردیت(Reddit) روز گذشته گفت بعضی کاربران، اسناد محرمانه دولت انگلیس درباره مذاکرات تجاری برگزیت را چند روز قبل از برگزاری انتخابات فاش نموده اند.

4 بهمن 1398

کمیته روابط خارجی سنای آمریکا تحریم ترکیه را تصویب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، کمیته روابط خارجی سنای آمریکا امروز چهارشنبه وضع تحریم ها علیه ترکیه را تصویب کرد.

2 بهمن 1398

رایزنی عمان با عراق پس از تحصن معترضان مقابل سفارت آمریکا

همزمان با تحصن مردم معترض عراق مقابل سفارت آمریکا در بغداد، عمان از سفر یک مقام عراقی به این کشور اطلاع داد.

30 دی 1398

اتحادیه اروپا ازنتیجه کنفرانس اقلیمی سازمان ملل ابراز ناامیدی کرد

کمیسیون اروپا با صدور بیانیه ای از نتیجه کنفرانس اقلیمی سازمان ملل در مادرید ابراز ناامیدی کرد.

30 دی 1398
تعداد: (147)