اخبار سیاسی

پروژه های نیمه کاره ای که تعدادش تکان نمی خورد، ارثیه های شوم!

خبرنگاران - گروه ورزش: پروژه های ورزشی تکه کلام مشترک تمام مدیران وزارت ورزش در حوزه های مختلف و مربوطه است که به خصوص در ایامی مانند هفته دولت و دهه فجر از آن و اقدامات اجرا شده برای تکمیل و بهره برداری از آنها به عنوان اهرمی جهت تشریح فعالیت ها و اقدامات...

24 فروردین 1400

گفت وگوی وزرای خارجه هند و روسیه درخصوص ایران و اوضاع غرب آسیا خبرنگاران

دیپلمات های ارشد هند و روسیه در ملاقات با یکدیگر علاوه بر پرداختن به موضوعات دوجانبه، درباره تحولات منطقه و دنیا به ویژه ایران و شرایط خلیج فارس و غرب آسیا گفتگو کردند.

18 فروردین 1400

اعلام تغییرات مجلس در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس جزئیات اصلاحات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای تامین نظر شورای نگهبان را تشریح کرد.

16 فروردین 1400

31 ردیف درخواست مجوز امحاء اوراق راکد تصویب شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، جلسه 357 شورای اسناد ملی ایران به صورت مجازی به عنوان آخرین جلسه این شورا در سال 1399 برگزار شد. در این جلسه 2 ردیف درخواست مجوز امحای اوراق راکد مربوط به سازمان تبلیغات اسلامی و...

14 فروردین 1400

آمار رسمی تعداد نظامیان آمریکایی در افغانستان 1000 تا از رقم واقعی کمتر است

روزنامه نیویورک تایمز با استناد به مقام های آمریکایی، اروپایی و افغان گزارش کرد، تعداد 3500 سرباز آمریکایی در افغانستان مستقر هستند که به میزان 1000 تا بیشتر از رقمی است که رسما توسط واشنگتن افشا شده است.

12 فروردین 1400

واکنش قالیباف به توافق ایران و آژانس انرژی اتمی

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی به سفر رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و توافقات سازمان انرژی اتمی با آژانس واکنش نشان داد.

4 فروردین 1400

نقاشی چرچیل با عنوان مراکش در کریستیز لندن فروخته شد

تابلوی مراکش اثر وینستون چرچیل نخست وزیر اسبق انگلیس در حراجی کریستیز لندن به قیمت 7 میلیون پوند انگلیس (معادل حدود 10 میلیون دلار آمریکا) فروخته شد.

3 فروردین 1400

خبرنگاران وزیر علوم: ایجاد شناسنامه تولیدات علمی کشور ارزشمند است

شیراز-خبرنگاران- وزیر علوم تحقیقات و فناوری معین کد یکتا برای مقالات و آثار علمی را در سامانه ای منحصر به فرد، ارزشمند خواند و گفت: این اقدام، به منزله ایجاد شناسنامه تولیدات علمی به شمار می رود.

2 فروردین 1400

روحانی: آمریکا تحریم ها را لغو کند، ایران به همه تعهدات برمی شود

تهران (پانا) - رئیس جمهوری از کشور قطر به عنوان دوست و همسایه خوب ایران در منطقه نام برد و بر ضرورت توسعه مناسبات دو کشور در همه زمینه ها بویژه روابط تجاری و مالی تاکید نمود.

1 فروردین 1400

درخواست رهبر سنای آمریکا برای تحقیق درباره توطئه ترامپ

سناتور دمکرات شومر خواهان تحقیق بازرس کل وزارت دادگستری در باره توطئه ترامپ برای جایگزین کردن جف روزن سرپرست دادستانی کل با جفری کلارک قاضی وفادار به خود در وزارت دادگستری، به منظور اجرای اراده دولت فدرال برای تغییر دادن نتیجه انتخابات ریاست جمهوری...

30 اسفند 1399

برنامه ریزی برای زراعت چوب با پساب های نامتعارف

خبرنگاران/گیلان رئیس سازمان جنگل ها، استفاده از پساب های نامتعارف در زراعت چوب را مورد توجه سازمان جنگل ها دانست و بیان نمود: حدود 5000 هکتار از زراعت چوب را با پساب های نامتعارف برنامه ریزی کردیم.

29 اسفند 1399

فائوچی: اختلافات سیاسی عامل مرگ نیم میلیون آمریکایی بود

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، آنتونی فائوچی مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا، می گوید طی یک سال گذشته، اختلاف های سیاسی تاثیر بسزایی در میزان قابل توجه مرگ و میرهای ناشی از کرونا در آمریکا داشته است.

27 اسفند 1399

هموارتر شدن جهت توسعه استان سمنان با برطرف چالش کم آبی

خبرنگاران/سمنان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: برطرف چالش کم آبی جهت توسعه استان سمنان در بخش های مختلف را بیش از پیش هموارتر می نماید.

27 اسفند 1399

تروئیکای اروپایی خواستار عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، دولت انگلیس اعلام نمود که وزیر خارجه این کشور به همراه همتایان خود از کشورهای فرانسه، آلمان و ایالات متحده در نشست روز پنج شنبه بر منافع امنیتی بنیادی و مشترک خود در حمایت از رژیم منع اشاعه هسته ای در برابر ایران تأکید...

26 اسفند 1399

عراق، واکنش ها به اقدامات ترکیه در شمال و نظامیان آمریکایی در بغداد

سیاستمداران و تحلیلگران عراقی به اقدامات نظامی ترکیه در شمال این کشور و نیز اقدامات سفارت آمریکا در قلب پایتخت این کشور در منطقه الخضراء واکنش نشان دادند.

24 اسفند 1399

تشدید کنترل های مرزی در آلمان عامل مناقشه بین بروکسل- برلین

وزیر کشور آلمان بعد از انتقاد بروکسل از تشدید کنترل های مرزی برای مهار کرونا در کشورش کمیسیون اروپایی را متهم کرد که به جای حمایت از آلمان چوب لای چرخ آن می گذارد.

24 اسفند 1399

تا پایان سال مشکل مطالبات حقوق کارگران حل می شود

خبرگزاری خبرنگاران- سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تا پایان امسال مشکل مطالبات حقوق کارگران حل می شود.

20 اسفند 1399

عنابستانی: سیلی زدنم به سرباز وظیفه ادعای کاملا دروغ و کذب است

نماینده مردم سبزوار در مجلس ضمن انتشار بیانیه ای درخصوص برخوردش با سرباز راهور پلیس، ماجرای سیلی زدن به این سرباز را تکذیب کرد و گفت: سرباز به من گفته بود که هر خری هستی برای خودت هستی!

14 اسفند 1399

عراق، حکیم در ملاقات سفیر روسیه: نظارت بین المللی بر انتخابات باید بدون دخالت در جزئیات باشد

رهبر جریان حکمت ملی بر ضرورت اجرای انتخابات آینده عراق در موعد معین شده و اهمیت نظارت بین المللی بر انتخابات به دور از دخالت در فرایند و جزئیات انتخابات تأکید کرد.

12 اسفند 1399

خبرنگاران اختلاف رییس جمهوری تونس با نخست وزیر درباره تغییر کابینه

تهران - خبرنگاران - قیس سعید رییس جمهوری تونس دوشنبه شب با اقدام نخست وزیر این کشور برای تغییر اعضای کابینه دولت مخالفت کرد.

11 اسفند 1399
تعداد: (345)