اخبار سیاسی

قطع ارتباط کانون پرورش فکری و مدرسه

یک استاد کتابداری گفت: در سال های اخیر ارتباط کانون با مدرسه قطع شده است و درحال حاضر هم از آمدن گروهی بچه ها به کتابخانه استقبال نمی گردد.

25 آبان 1401

از تشخیص تومور های مغزی با یک قطره خون تا ضرورت سرمایه گذاری بیشتر زمانی و آموزشی در پایه های ابتدایی

اگر پیروز به رصد اخبار علمی و پزشکی نشده اید، در این بسته بهترین اخبارپزشکی از نگاه کاربران را دنبال کنید.

9 مهر 1401

ماجرای خروج فرزند معاون رئیس جمهور از کشور ، رئیسی به معاونش هشدار داد؟

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با بیان اینکه گذشت آن دوران که مسئولانی مثل کوه پشت بچه ها خویش می ایستادند و صراحتا از مهاجرت و زندگی آنها در خارج از کشور دفاع می کردند، گفت: گرچه فرزندم متاهل و مستقل است اما هرگز قصد مهاجرت نداشته است.

20 شهریور 1401

منجی گیشه سینما در روزهای اخیر کدام بازیگر است؟

فروش فیلم های روی پرده تعریفی ندارد و فیلمی نیست که مردم برای دیدنش سر و دست بشکنند. تا زمان تنظیم این گزارش، تعداد مخاطبان سینمای ایران در سال 1401، مطابق آمار سمفا(سامانه مدیریت فروش و اکران سینما)، 539، 793، 6 نفر در 920، 297 سانس بوده است.یعنی در هر سانس 22.8تماشاگر...

10 شهریور 1401

آمادگی وزارت اقتصاد و دارایی برای ارتقای سواد مالی دانش آموزان

تهران (پانا) - وزیر اقتصاد و دارایی با بیان اینکه نظام تعلیمی باید به گونه ای باشد که مجموعه ای از توانمندی ها را برای دانش آموزان مهیا کند، آموزش و پرورش را یک نهاد رسمی انسان سازی خواند که مساله محور شدن دانش آموزان از نظر مالی، باید آن جا محقق گردد.

1 شهریور 1401

نورنیوز: آماده شدن متن نهایی توافق در مذاکرات غیرواقعی است

نور نیوز رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی نوشت: پس از 5 روز مذاکره فشرده میان هیئت های مذاکره کننده حاضر در وین، مواضع کشورمان با طرف های مقابل به اشتراک گذاشته و در برخی موضوعات نیز پیشرفت های نسبی حاصل شده است.

18 مرداد 1401

شروع به کار نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با هدف توسعه صنعت گردشگری

ایرنا/ براساس اخبار منتشر شده، شروع به کار نخستین تلویزیون اینترنتی شهری کشور با هدف توسعه صنعت گردشگری صورت پذیرفت.

2 مرداد 1401

شوخی اول آوریل 2018 اتحادیه اروپا با بریتانیا و برترین دروغ های سرتاسر جهان

هر سال، در روز اول آوریل، در سراسر دنیا، با گفتن دروغ هایی به شوخی، این روز را گرامی می دارند. در این مقاله، شوخی اتحادیه اروپا با بریتانیا و برترین دروغ های روز اول آوریل در سراسر دنیا، را بخوانید.

27 تیر 1401

بازگشت قیمت مصرف کننده روی کالا تنها برای دوران گذار است ، درج قیمت تولیدکننده روی کالا همچنان الزامی

پس از جلسه ستاد تنظیم بازار و اظهارات معاون اول رئیس جمهور، با بازنمایی رسانه ای ناقص و در برخی موارد عامدانه، این گونه تلقی شد که درج قیمت مصرف کننده بر روی کالا تصمیم جدیدی از سوی ستاد تنظیم بازار بوده و از این پس قیمت تولیدکننده بر روی کالا ها درج نخواهد...

6 تیر 1401

مسکنی: ایجاد الگویی موثر از بانکداری اسلامی از راهبرد های بانک توسعه تعاون در دوره نو است

معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بانک توسعه تعاون نیازمند نگاه تحولی برای ارائه خدمات اعتباری به تعاونگران است.

5 تیر 1401

دردسر هدیه 80 میلیونی و برکناری معاون وزیر راه

نجات نیا، معاون وزیر راه و شهرسازی که ماجرای هدیه 80 میلیونی اش حاشیه ساز شده بود، برکنار شد.

31 خرداد 1401

لزوم توجه به ورزش همگانی برای ایجاد فضای شاد

خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به شروع راهپیمایی های خانوادگی در استان از شهرستان هفتکل، گفت: مردم نیازمند سرگرمی و شادابی هستند و طبیعتا باید به ورزش همگانی توجه کنیم که یکی از این ورزش ها، راهپیمایی خانوادگی است.

13 اردیبهشت 1401

فروش بلیط های چارتری حذف نخواهد شد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبر از عدم حذف فروش بلیطهای چارتری با هدف حمایت از صنعت گردشگری، از حمل و نقل هوایی ایران داد.

10 اردیبهشت 1401

از سرگیری آموزش حضوری تمامی دانشجویان از بهمن ماه

وزیر علوم با اشاره به از سرگیری آموزش حضوری تمامی دانشجویان از بهمن ماه جاری، گفت:آموزش دانشجویان کارشناسی نیز به تدریج حضوری خواهد شد.

25 فروردین 1401

اتحادیه اروپا با تعطیل شدن اینستاگرام و فیسبوک مسئله ای ندارد

این طور که به نظر می رسد شرکت متا میخواهد سرورهای فیسبوک و اینستاگرام را در اروپا ببندد و حالا مقامات اتحادیه اروپا طی بیانیه ای اعلام کردند هیچ مسئله ای با این قضیه ندارند.

24 فروردین 1401

برای بعضی پست های استانداری تهران 50 مصاحبه اجرا شده است ، به ازای هر 4 نفر، یک خودرو در تهران وجود دارد

منصوری گفت: میانه سنی مدیران منصوب شده در دولت حداقل 10 سال جوان تر از مدیران سابق است که این نشاندهنده شکل گیری بدنه جوان مدیریتی در کشور است.

5 فروردین 1401

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران لندن

چه برای برنامه کاری خود به لندن سفر می کنید و چه برای استراحت و تفریح به لندن می روید، خرید بلیط هواپیما تهران لندن می تواند به شما کمک کنند تا به راحتی به آنجا بروید.

3 فروردین 1401

تور ارزان دبی: دو پیغام اخیر انصارالله یمن به امارات

یک کارشناس مسائل غرب آسیا اظهار کرد: حمله اخیر انصارالله یمن به بعضی از مکان های استراتژیک امارات دارای دو پیغام سیاسی و نظامی به این کشور است .

28 اسفند 1400

تور بلغارستان ارزان: همکاری ایران و بلغارستان در زمینه افزایش گردشگری دو کشور

همکاری ایران و بلغارستانبلغارستان از کشورمان درخواست کرد روابط محبت آمیز دو کشور به همکاری ایران و بلغارستان در زمینه گردشگری تبدیل گردد. معاون وزیر گردشگری بلغارستان گفت: دو کشور برای این تغییر راه سختی در پیش دارند و باید کارهای زیادی به خاطر آن انجام...

23 اسفند 1400

افزایش سطح مشارکت مردم برای حفظ میراث فرهنگی در اصفهان

مدیر کل میراث فرهنگی اصفهان روز چهارشنبه 1 آذر ماه 96 در ملاقات با شهرداران اصفهان به نهادینه کردن ارزش میراث فرهنگی با افزایش سطح مشارکت مردم در سطح استان تأکید کرد.

15 اسفند 1400
تعداد: (442)