ادامه تنش میان روسیه و انگلیس و تاکید کرملین بر حفاظت از مرزها

به گزارش مجله نایس پاتوق، به گزارش خبرنگاران، تنش هایی که از ماه گذشته میان روسیه و انگلیس به علت اقدام یک ناو بریتانیایی در دریای سیاه شروع شده همچنان ادامه دارد و در همین رابطه امروز دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین، بار دیگر لندن را تهدید کرد.

ادامه تنش میان روسیه و انگلیس و تاکید کرملین بر حفاظت از مرزها

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

در همین رابطه تاس در گزارشی می نویسد: دیمیتری پسکوف در واکنش به اظهارات تازه دومنیک راب وزیر خارجه انگلیس گفت: مسکو هر اقدامی که لازم باشد در برابر نقض مرزهای آبی در دریای سیاه انجام می دهد و هربار که مرزهای کشور روسیه مورد تجاوز قرار گیرد، اقدامات لازم اتخاد خواهند شد. گاردهای مرزی اقدامات خود را به همان شکل که به آن ها دستور داده شده انجام خواهند داد و قطعاً ابزارهای دیپلماتیک هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

سخنگوی کرملین در ادامه گفت: تنها راه جلوگیری از چنین رویارویی هایی، این است که ناوهای اعضای پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) حریم آبی روسیه در کریمه را نقض نکنند.

این در حالی است که روز گذشته دومنیک راب وزیر خارجه انگلیس، گفته بود با وجود تنش های بوجود آمده میان این کشور و روسیه در دریای سیاه، کشتی ها و ناوهای انگلیسی همچنان از این راستا استفاده خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1706

به "ادامه تنش میان روسیه و انگلیس و تاکید کرملین بر حفاظت از مرزها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه تنش میان روسیه و انگلیس و تاکید کرملین بر حفاظت از مرزها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید