مقالات گردشگری

کاوشگر چینی، 7 ماه دیگر به مریخ می رسد

این کاوشگر تیانون-1 نامگذاری شده و به معنی پرسش های بهشتی است. تیانون-1 نزدیک هفت ماه دیگر به مریخ می رسد، اما بین دو تا سه ماه بعد از آن بر سطح سیاره سرخ فرود می آید.

31 شهریور 1399

امیر قطر از کوشش های صلح در افغانستان حمایت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری افق، عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان امروز یک شنبه با شیخ تمیم بن حمدبن خلیفه آل ثانی امیر قطر ملاقات و مصاحبه کرد.

28 شهریور 1399

کرونا، مذاکرات ایران و چین را به تعویق انداخته ، صبر تنها راه است

معاون وزیر خارجه گفت: شیوع کرونا برگزاری مذاکرات حضوری درباره توافق همکاری های بلندمدت سیاسی و اقتصادی با چین را به تعویق انداخته است.

27 شهریور 1399

خبرنگاران اختصاص پنج میلیارد و 160 میلیون ریال وام به طرح های فناورانه در گیلان

آستارا - خبرنگاران - مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری گیلان از اختصاص پنج میلیارد و 160 میلیون ریال تسهیلات ارزان قیمت برای تجاری سازی طرح های فناورانه 41 شرکت و فرد کارآفرین در حوزه های کشاورزی، تکنولوژی اطلاعات، مکانیک و الکترونیک خبر داد.

24 شهریور 1399

واکنش چین به قرارداد 25 ساله با ایران ، چینی ها چقدر از پیش نویس ایران را پذیرفته اند؟ ، هیچ تخفیفی در سند وجود ندارد

دستیار وزیر خارجه در امور آسیای شرقی گفت: تا اینجای کار یک پیش نویس ایرانی و یک پیش نویس چینی داریم. حسن کار این است که پیش نویس چینی که مؤخر بر پیش نویس ایرانی است، درصد بسیار بالایی از پیش نویس ایران را پذیرفته است.

19 شهریور 1399

روایت سخنگوی وزارت امور خارجه از ادعاهای مضحک درباره روابط ایران وچین

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید نمود: اراده سیاسی رهبران ایران و چین بر توسعه و تعمیق روابط راهبردی دو جانبه است.

17 شهریور 1399

فدراسیون جوابمان را ندهد به فیفا و AFC پناه می بریم!

به گزارش خبرنگاران، میرمعصوم سهرابی درباره کوشش باشگاه تراکتور برای برگزار نشدن لیگ و درخواست فدراسیون فوتبال برای برگزاری جلسه با نماینده باشگاه تراکتور، توضیح داد: از فدراسیون تماس گرفتند و آقای زنوزی جوابشان را داد. اطلاعیه تکذیب درخواست جلسه با...

15 شهریور 1399

بیش از 200 بنای تاریخی در استان یزد بازسازی شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد گفت: از ابتدای سال تا کنون بیش از 200 پروژه مرمتی بناهای تاریخی در استان یزد صورت گرفته است.

14 شهریور 1399

نظارت بر تاثیرات کرونا در جهان از فضا

ناسا، آژانس فضایی اروپا و آژانس پژوهش های هوافضای ژاپن با یکدیگر همکاری کرده اند تا تأثیرات زیست محیطی و اجتماعی حاصل از همه گیری بیماری کووید-19 را از فضا کنترل کنند.

14 شهریور 1399

سفرهای دریایی به جزایر هرمزگان محدود شد

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تمامی سفرهای دریایی از بندرعباس به جزیره های قشم، هرمز، لارک به صورت رفت وبرگشت از چهارشنبه 28 خرداد تا روز آدینه 30 خرداد با محدودیت انجام می گردد.

13 شهریور 1399

همه حاشیه های نوروزی تلویزیون

روزنامه هفت صبح: مثل تمام مناسبت های دیگر، این بار هم تلویزیون در ایام نوروز، بدون حاشیه نبود. طبیعتاً تعداد حواشی خیلی بیشتر از 10 موردی است که اینجا به آن ها اشاره نموده ایم، اما خب امکان پرداختن به تک تک آن ها در این فضای کم میسر نبود. با نگاهی به 10 حاشیه...

12 شهریور 1399

بلوار باتومی گرجستان با تفریحات دلنشین، عکس

قرار دریافت باتومی در کنار دریای سیاه و آب و هوای معتدل و دلنشین بلوار باتومی را مکانی خاص برای قدم زدن در غروبی نفس گیر و دلربا که تماشای آن در فضایی مملو از نسیم دریایی بسیار لذت بخش است تبدیل نموده است. همچنین اگر شما دوست دارید که تجربه جدیدی در محیط...

9 شهریور 1399

حاج کمال، نگین کاروانسراهای تهران

شهرستان رباط کریم در همه ادوار تاریخی به واسطه موقعیت جغرافیایی اش در راستا راه ابریشم و شاه راه خراسان از اهمیت سوق الجیشی خاصی برخوردار بوده و این اهمیت و نقش ارتباطی را امروزه بیش از هرچیز دیگر می توان در آیینه کاروانسرای حاج کمال دید.

8 شهریور 1399

خبرنگاران هشت طرح سرمایه گذاری ذیل مثلث توسعه مالی در گناباد در حال اجراست

مشهد- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی گفت: هشت طرح مالی با سرمایه گذاری چهار هزار و 830 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 476 نفر ذیل الگوی مثلث توسعه مالی - فرهنگی در شهرستان گناباد در حال اجراست.

6 شهریور 1399

بیش از هزار پرواز در فرودگاه های پکن لغو شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از یورونیوز، موج دوم شیوع کرونا در چین که این بار پایتخت این کشور را هدف قرار داده است، موجب لغو بیش از هزار پرواز داخلی و خارجی در فرودگاه های پکن شد.

4 شهریور 1399

10 فیلم از هایائو میازاکی که حتماً باید آن ها را ببینید

خبرنگاران: استودیوی فیلمسازی گیبلی یکی از بهترین و دوست داشتنی ترین تهیه کننده های انیمه های سینمایی در دنیا است. آن ها میلیون ها نفر از مردم را شیفته خود نموده اند، به تخیل هزاران نفر یاری نموده اند، چندین و چند اسکار برده اند و، اما در قلب تپنده این...

3 شهریور 1399

کشف کتیبه خط پهلوی در تیمره خمین

محمد ناصری فر، نویسنده کتاب سنگ نگاره های تیمره گفت: تفاوت این کتیبه با دیگر کتیبه های خط پهلوی کشف شده در ایران(کتیبه های حاکمان) این است که این آثار خطی متعلق به مردمانی عادی و کسانی است که از قدرت های حاکمیتی به دور بوده اند.

2 شهریور 1399

کارگران شهرداری سی سخت 7 ماه معوقات مزدی طلبکارند ، پرداخت طلب ها در صورت رفع مسدودی حساب

کارگران شهرداری سی سخت حدود 7 ماه معوقات مزدی دارند و شهردار می گوید 2 ماه از مطالبات سال 99 کارگران را هفته دوم تیر در صورت باز شدن حساب های مسدود شهرداری پرداخت می کند.

31 مرداد 1399

در کانادا کارمند خود و مدیر خودتان باشید!

این روزها کم تر کسی را می بینید که بدون کار کردن، بتواند از پس هزینه های زندگی خود یا خانواده اش بربیاید، به جز افرادی که ارث یا ثروت هنگفتی دارند. تقریبا همه نسبت به این موضوع مطلع شدند که برای تامین مخارج و داشتن یک زندگی ایده آل و خوب باید کار کرد. حال...

27 مرداد 1399

تعطیلی گسترده در پکن در پی موج دوم کرونا

شیوع موج تازه ویروس کرونا در پایتخت چین باعث تعطیلی بسیاری از مراکز و اجبار مردم به ماندن در خانه شده است.

26 مرداد 1399
تعداد: (238)