اخبار مجلس

شروع پیش فروش 5 محصول ایران خودرو از امروز

لازم به یادآوری است که متقاضیان، پیش از قرعه کشی و معین برندگان این مرحله از پیش فروش، واریز وجهی نخواهند داشت.

30 تیر 1400

جزئیاتی از برنامه دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان

لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان از طرف سازمان برنامه و بودجه به دولت ارائه شد.

25 تیر 1400

سخت گیری اروپا بر جولان آمریکا در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه اروپا به سرعت برق و باد به رهبر قانونگذاری در صنعت فناوری تبدیل شده است. در سال های اخیر کشورهای اروپایی سعی کرده اند در حوزه های مختلف از جمله حفاظت از اطلاعات، اطلاعات بخش دولتی، روابط پلتفرم ها و کسب وکارها، حریم خصوصی...

5 تیر 1400

اعلام تغییرات مجلس در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس جزئیات اصلاحات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای تامین نظر شورای نگهبان را تشریح کرد.

16 فروردین 1400

واکنش قالیباف به توافق ایران و آژانس انرژی اتمی

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی به سفر رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران و توافقات سازمان انرژی اتمی با آژانس واکنش نشان داد.

4 فروردین 1400

عنابستانی: سیلی زدنم به سرباز وظیفه ادعای کاملا دروغ و کذب است

نماینده مردم سبزوار در مجلس ضمن انتشار بیانیه ای درخصوص برخوردش با سرباز راهور پلیس، ماجرای سیلی زدن به این سرباز را تکذیب کرد و گفت: سرباز به من گفته بود که هر خری هستی برای خودت هستی!

14 اسفند 1399

تظاهرات هزاران فرانسوی علیه قانون جنجالی

هزاران معترض فرانسوی بار دیگر در روز شنبه در اعتراض به قانون جنجالی موسوم به امنیت جامع در پایتخت و چندین شهر دیگر به خیابان آمده و در مجموع بیش از 80 تجمع در سراسر کشور برگزار کردند.

29 بهمن 1399

جوانان در معرض خطر کرونای جهش یافته

تهران (پانا) - به گفته عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا با اشاره به کاهش بار بیماری کرونا در کشور، بر این اساس شرایط جدیدی تحت عنوان رنگ آبی یا کم خطر برای شهرها تعریف شده است که بر این اساس پس از گذر از شرایط زرد شهرها به یکباره به رنگ سفید نمی رسند و...

26 بهمن 1399

آییننامه اجرایی منابع و مصارف هدفمندی یارانهها اصلاح شد

هیئت وزیران با هدف تسهیل فرایند خدمت رسانی به عشایر، آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال 99 کل کشور درباره منابع و مصارف هدفمندی یارانه ها را اصلاح کرد.

30 دی 1399

راه حل جبران کسری بودجه بدون آثار تورمی چیست؟

عضو هیات علمی دانشگاه تاکید نمود: انتظار از مجلس این است که اعداد و ارقام بودجه را واقعی کند ولی متأسفانه عمدتاً به این نکته توجه نمی نمایند و حتی بعضاً یک سری اعداد را غیرواقع بینانه تر هم می نمایند.

11 دی 1399

رتبه بندی فرهنگیان سال 1400 اجرایی می گردد ، قول برطرف مسائل شاد تا یکی دو هفته آینده

حاجی میرزایی گفت: در حال حاضر لایحه رتبه بندی فرهنگیان آماده است و در سال 1400 اجرایی می گردد.

9 دی 1399

حذف معافیت های مالیاتی بخش کشاورزی، انگیزه سرمایه گذاری را از بین می برد

رئیس اتاق بجنورد با تأکید بر لزوم تعامل و همکاری بیشتر دستگاه های دولتی با بخش خصوصی، گفت: تحریم ها و شیوع ویروس کرونا باعث شده تا بخش خصوصی اعم از تولیدنماینده، صادرنماینده و واردنماینده در شرایط بسیار سختی قرار گیرند بنابراین احتیاج است دولت، بخش...

19 آذر 1399

خبرنگاران طرح الزام دولت به پرداخت یارانه کالاهای اساسی در پژوهشکده شورای نگهبان آنالیز شد

تهران- خبرنگاران- در جلسه مجمع مشورتی حقوقی شورای نگهبان لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و طرح الزام دولت به پرداخت یارانه تامین کالاهای اساسی مورد آنالیز نهاده شد.

17 آذر 1399

بسترها را برای ورود گردشگران آماده کنید

ایسنا/ براساس آخرین سخنان معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، بسترها را برای ورود گردشگران آماده کنید.

17 آبان 1399

خبر مهم درباره پرداخت پاداش بازنشستگان

خبرنگاران : نوبخت گفت: قول دادیم قبل از فرارسیدن مهر پرداخت پاداش بازنشستگان را شروع کنیم که این امر از ابتدای این هفته با پرداخت 5 هزار و 700 میلیارد تومان شروع شده است.

4 آبان 1399

وزارت بهداشت عراق: ورود زائران خارجی اربعین ممنوع است

سخنگوی وزارت بهداشت عراق با اعلام اینکه هیچ تصمیم جدیدی در باره گشودن مرزها در ایام اربعین به روی زائران دیگر کشورها گرفته نشده است تأکید کرد که مطابق مصوبه ستاد مرکزی مبارزه با کرونا، ورود زائران خارجی اربعین به کشور ممنوع است.

1 آبان 1399

در صورت تصویب لایحه جدید دولت فدرال ،مجددا کانادایی های واجد شرایط حداکثر تا 26 هفته یاری اقتصادی 2000 دلاری دریافت خواهند کرد

دولت فدرال اعلام نمود یکی از سه برنامه ای که برای یاری اقتصادی به افراد واجد شرایط در سال آینده در نظر گرفته بود را تغییر خواهد داد تا مقدار پرداختی آن برابر با مقداری باشد که به وسیله برنامه یاری اقتصادی اضطراری کانادا (CERB) تابحال پرداخت می شد.

27 مهر 1399

خبرنگاران استاندار همدان: محدودیت تردد در روزهای تاسوعا و عاشورا اعمال گردد

همدان- استاندار همدان گفت: با توجه به احتمال افزایش مسافرت ها در تعطیلات پیش رو، برای پیشگیری از شیوع کرونا، در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت تردد به سمت اماکن گردشگری به صورت مقطعی اعمال گردد.

20 مهر 1399

ترامپ: عظیم ترین مشکل ما دموکرات ها هستند؛ نه چین، روسیه و ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از آن پی آر (رادیو ملی دولتی آمریکا)، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ادامه جنگ قدرت برای کسب آرای بیشتر در انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر 2020 در این کشور ضمن انتقاد مجدد از حمایت رقبای دموکرات از برگزاری انتخابات به صورت...

13 مهر 1399

دولت در اسرع وقت بدهی ارزی شبکه های برون مرزی صداوسیما را بپردازد

202 کننده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای حمایت خود از شبکه های برون مرزی صداوسیما را اعلام و از مجموعه دولت و سازمان برنامه و بودجه خواستند در اسرع زمان نسبت به رفع معضلات ناشی از عدم تخصیص و تزریق بودجه ارزی رسانه ملی اقدام کنند.

31 مرداد 1399
تعداد: (52)