طراحی گرافیکی و چاپ

درخشش عضو نوجوان کانون پرورش فکری دامغان در جشنواره ادبی یوسف

نبی الله خدابخشی مدیرکل کانون پرورش فکری استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در سمنان، بیان نمود: اثر داستانی هلیا هنرور عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری شماره یک کانون پرورش فکری دامغان با عنوان تنهایی برگزیده جشنواره ملی ادبی یوسف شناخته و از...

15 فروردین 1400

تولیدات علمی دانشگاه ایلام بر اساس گزارش پایگاه های استنادی wos و Scopus افزایش یافت

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام گفت: بر اساس گزارش پایگاه های استنادی wos و Scopus، تولیدات علمی ثبت شده این دانشگاه در شش سال گذشته افزایش یافته است.

12 بهمن 1399

استقرار رادارهای جدید در جنوب و شرق روسیه، تقویت سیستم موشکی دریای بالتیک

طبق اطلاعات وزارت دفاع روسیه، ایستگاه های جدید رادار در منطقه راهبردی جنوب و شرق این کشور مستقر شده و نیروهای ساحلی منطقه دریای بالتیک نیز با مجموعه های موشکی مافوق صوت بی نظیر باستیون تقویت خواهند شد.

18 دی 1399

راه حل جبران کسری بودجه بدون آثار تورمی چیست؟

عضو هیات علمی دانشگاه تاکید نمود: انتظار از مجلس این است که اعداد و ارقام بودجه را واقعی کند ولی متأسفانه عمدتاً به این نکته توجه نمی نمایند و حتی بعضاً یک سری اعداد را غیرواقع بینانه تر هم می نمایند.

11 دی 1399

چاپ مقالات ارائه شده در همایش آسیب&zwnjهای اجتماعی در مجلات تخصصی

مسئول دفتر قم پژوهشکده مطالعات اسلامی آسیب‌های اجتماعی گفت: خروجی اولین مرحله همایش آسیب‌های اجتماعی در مجله پژوهشی اسلام چاپ شده است که در دومین مرحله همایش هم این کار انجام می‌شود.

28 آذر 1399

تشکری: امروز به نویسنده های خرفت و تنبل احتیاج نداریم، نویسنده خیابانی هستم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسکانیوز - گروه فرهنگی - حسام آبنوس: سعید تشکری را باید یک نویسنده تمام وقت نامید. نویسنده ای که نوشتن و انتشار آثار اصلی ترین فعالیتی است که انجام می دهد و اگر پیگیر آثاری که منتشر می نماید باشید تصدیق می کنید که او یک نویسنده...

21 آذر 1399

ماجرای درخت اناری که پرتقال داد!

نیلوفر نیک بنیاد:اگر اهل خواندن کتاب های ترجمه باشید محال است محبوبه نجف خانی را نشناسید. او از مترجمان قدیمی و پرکاری است که سال هاست به صورت تخصصی در زمینه ترجمه کتاب های کودک و نوجوان فعالیت می کند. نام نجف خانی روی جلد کتاب می تواند این اطمینان را به...

10 مهر 1399

برگزاری شب های صنایع دستی در محوطه باز

موسسه فرهنگی هنری صبا، در رویداد شب های صنایع دستی به مدت چهار شب به نمایش، فروش محصولات و کارگاه فراوری و خلق آثار صنایع دستی می پردازد.

23 مرداد 1399

داروسازی پارس حیان به کمپین جهانی رعایت فاصله گذاری اجتماعی پیوست

به گزارش روابط عمومی شرکت داروسازی پارس حیان، این شرکت که همیشه در اجرای برنامه های نوآورانه مسئولیت اجتماعی پیشرو بوده است، با تغییر لوگوی خود به کمپین جهانی رعایت فاصله گذاری اجتماعی پیوست تا از این طریق در افزایش آگاهی و تغییر سبک زندگی مردم جهت...

16 تیر 1399

اوحدی مراغه ای؛ شاعر عارف مسلک

اوحدالدین مراغه ای، سخنور، شاعر و عارف ایرانی در قرن هفتم و هشتم هجری قمری است.

17 خرداد 1399

سندرز: تحریم های آمریکا مانع ورود دارو به ایران هستند

سناتور 78 ساله آمریکایی خواستار لغو تحریم های ایران به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا شد.

1 خرداد 1399

درمان دیابت با یاری یک مدل ریاضی

پژوهشگران دانشگاه ام.آی.تی، یک مدل ریاضی طراحی نموده اند که می تواند با پیش بینی اثر انسولین بر انسان، به درمان بهتر دیابت یاری کند.

9 اردیبهشت 1399

تاریخچه حضور ایران در جام جهانی فوتسال

در آستانه هشتمین دوره جام جهانی فوتسال نگاهی به تاریخچه حضور تیم ملی ایران در دوره های قبل می اندازیم.

10 دی 1398

برگزاری مسابقه کتابخوانی در جنوب غرب تهران

رابعه تیموری ـ خبرنگار: معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه17 برای شهروندان مسابقه کتابخوانی برگزار می کند.

9 دی 1398

دونالد ترامپ؛ یک تراژدی برای آمریکا و کل جهان

اگر مشکل دونالد ترامپ فقط مشکل داخلی آمریکا بود، امید می رفت که سیستم های سیاسی و قانونی در آمریکا بتوانند کاری برای آن کنند. اما این مرد نه تنها اعتراف می کند که فراتر از قوانین آمریکایی واقع شده است، بلکه به گونه ای حرف می زند و عمل می کند که گویی هیچ...

4 دی 1398

هنرمند تبریزی باتیک آذربایجان را به نمایشگاه آرتیجیانا در ایتالیا برد

هنر باتیک آذربایجان به همت هنرمند تبریزی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی آرتیجیانا میلان ایتالیا به نمایش گذاشته شد.

28 آذر 1398

اروپایی ها علیه روسیه گارد گرفتند، احتمال تحریم مجدد مسکو برسر تنش با اوکراین

شماری از مقامات اروپایی امروز با اشاره به تنش اخیر میان مسکو و کی یف، ضمن انتقاد از روسیه، احتمال تحریم های هر چه بیشتر مسکو را مطرح کردند.

10 آذر 1398

هفتادونهمین نمایشگاه صنایع دستی فلورانس میزبان هنرمندان ایرانی

خبرنگاران: هنرمندان و فعالان صنایع دستی کشورمان با حضور در هفتاد و نهمین دوره نمایشگاه صنایع دستی فلورانس ایتالیا، جلوه هایی ناب از این هنر صنعت ایرانی را در معرض دید علاقمندان قرار می دهند.

2 آذر 1398

اهمیت بازسازی دکوراسیون و راه کار های عملی در راستای نوسازی واحد شما!

هر چه از مدت زمان ساخت یک واحد تجاری یا مسکونی می گذرد، چیزی که اهمیت بالاتری پیدا می کند بازسازیآن واحد است. بازسازی واحد ها می توانند عوامل زیادی داشته باشند. یکنواخت شدن محیط، ترک خوردن دیوار ها، از رنگ و رو افتادن دیوار ها، آسیب های فیزیکی در اثر عوامل...

17 آبان 1398

پلیس مالزی 13 نفر را به علت ارتباط با داعش بازداشت کرد

خبرنگاران: یک روزنامه چاپ مالزی امروز چهارشنبه نوشت که پلیس مالزی 13 نفر را به علت داشتن رابطه با داعش دستگیر نموده است.

14 آبان 1398