هوش مصنوعی

تانک هوشمندی که از راه دور کنترل می شود

دو شرکت فناوری در استونی و بلژیک از تولید تانک رباتیک جدیدی خبر داده اند که از راه دور قابل کنترل بوده و از تجهیزات جنگی متنوعی برخوردار است.

28 مرداد 1399

مروری بر بهترین تلویزیون های معرفی شده در نمایشگاه CES 2020

اگر هوادار پروپاقرص تلویزیون ها هستید، پس احتمالا هر ساله نمایشگاه CES را با دقت دنبال می کنید. در این نمایشگاه جذاب ترین محصولات تکنولوژی شرکت های مختلف معرفی می گردد و یک بخش همیشگی آن، مربوط به تلویزیون ها است. در این میان شرکت های سازنده تلویزیون ها...

9 اسفند 1398

تحلیل رویداد های اجتماعی و رفتار های سیاسی به یاری علوم شناختی

عضو کمیته علمی کنفرانس علوم شناختی و رسانه خبرگزاری فارس گفت: درگیری های قومی، نژادی و مذهبی، نقش رهبران اجتماعی و سیاسی و شخصیت آنها در رفتارهای سیاسی ـ اجتماعی با بهره گیری از علوم شناختی، عمیق تر مورد آنالیز قرار خواهند گرفت.

8 اسفند 1398

کانادایی ها پهپاد جنگی ساختند

خبرگزاری فارس: یک شرکت کانادایی پهپادی با کاربرد جنگی ساخته که قادر به شناسایی تمامی پهپادهای مشکوک در محیط اطراف خود و نابودی سریع آنها است.

21 آذر 1398

هفتمین رویداد کارآفرینی مد و لباس فردا برگزار می گردد

پارک علم و فناوری البرز با همکاری سازمان تجاری سازی فناوری و دانشگاه علم و فرهنگ هفتمین رویداد کارآفرینی مد و لباس را برگزار می نماید.

13 آذر 1398

هوش مصنوعی، حریم شخصی و اخلاقی انسان را به خطر می اندازد؟

این سیستم ها پس از شناسایی شما و جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری، میزان ورودی و خروجی اقتصادی به حساب بانکی شما را آنالیز می نمایند و متناسب با آن بهترین تسهیلات را در اختیار شما قرار می دهند.

26 مهر 1398

مایکروسافت تاریخ عرضه هولولنز 2 را معین کرد

طبق اطلاعاتی که مدیران مایکروسافت نیز آن را تایید کردند، هدست واقعیت مجازی هولولنز 2 قرار است تا چند هفته دیگر به صورت رسمی عرضه گردد.

16 مهر 1398

تمام چیز هایی که در CES 2019 چشم انتظار آن ها هستیم

خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: سرعت پیشرفت فناوری های جدید به اندازه ای است که هر سال نمود بیشتری از این فناوری ها را در محصولات جدید و پیشرفته شاهد هستیم، به عبارت دیگر محصولات در کنار اسم و مدل، همواره سالی که در آن فراوری شده اند را نیز یدک می کشند....

10 مرداد 1398