اخبار صنعت

جریمه سنگین در انتظار استخراج کنندگان ارز مجازی خانگی

سخنگوی صنعت برق گفت: استخراج نمایندگان ارز مجازی که از برق خانگی استفاده نمایند درصورت شناسایی باید جریمه سنگینی پرداخت نمایند.

11 خرداد 1400

فوت بیماران کرونایی بستری در دهلی بر اثر کمبود اکسیژن

منابع بهداشتی و کادر درمان بیمارستان های دهلی، از فوت بسیاری از بیماران کرونایی و ناتوانی بیمارستان ها برای درمان این دسته از بیماران به دلیل کمبود اکسیژن خبر دادند.

9 خرداد 1400

گاز برخی مناطق روستایی و تولیدی در نظرآباد قطع می شود

خبرنگاران/البرز مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان البرز گفت: گاز برخی مناطق روستایی و تولیدی بخش تنکمان شهرستان نظرآباد فردا سه شنبه (هفتم اردیبهشت) قطع می شود.

4 خرداد 1400

چین جسارت شاخ به شاخ شدن با آمریکا را دارد

خبرنگاران: کیهان در ستون اخبار ویژه خود تحلیل جدید توماس فریدمن را منعکس نموده است.

21 اردیبهشت 1400

خبرنگاران فرماندار خرامه:این شهرستان نیازمند گسترش راه های ارتباطی است

شیراز- خبرنگاران- فرماندار خرامه استان فارس گفت: این شهرستان برای گام برداشتن در جهت توسعه و صنعتی شدن و همچنین خروج کامل از بن بست نیازمند گسترش راه های ارتباطی و جاده های مواصلاتی است.

15 اردیبهشت 1400

تجهیزات مورد احتیاج نیروگاهها فراوری شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، ژنراتورها بخش جدایی ناپذیر از صنعت نیروگاهی کشور هستند و فراوری این قطعات نیازمند گرد هم آمدن مجموعه ای متخصص با دانش فنی بالا است.

9 اردیبهشت 1400

(ویدئو) عربستان به فضا ماهواره پرتاب کرد

شهر علوم و فناوری ملک عبدالعزیز در عربستان سعودی از پرتاب موفقیت آمیز ماهواره شاهین ست که برای عکسبرداری از زمین و ردیابی کشتی ها از مدار های پایین طراحی شده است، اطلاع داد.

4 اردیبهشت 1400

غذاخوردن آگاهانه باعث لاغری می گردد

این روزها که بیشتر افراد درگیر زندگی صنعتی شده اند سبک غذاخوردن نیز تغییر نموده است و مسائل عدیده ای از جمله چاقی برای مردم به همراه داشته است.

4 اردیبهشت 1400

خبرنگاران پرداخت بیش از 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18 در سال 99

تهران - خبرنگاران - در 11 ماهه 1399 بیش از 70 هزار و 713 میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18(برنامه فراوری و اشتغال) به بنگاه ها و واحدهای فراوریی پرداخت شده است.

2 اردیبهشت 1400

دستگیری عامل فروش سلاح و مهمات جنگی در فضای مجازی

تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران عظیم از شناسایی و بازداشت عامل فروش و قاچاق سلاح و مهمات جنگی در فضای مجازی اطلاع داد.

31 فروردین 1400

درخشش دانشجویان زنجانی

در اولین دوره از مسابقات مسئله محور بنیاد ملی نخبگان با نام ره نشان، 6 نفر از دانشجویان دانشگاه زنجان پیروز به کسب رتبه برتر شدند.

25 فروردین 1400

صنعت لوازم خانگی با توانمندی دانش بنیان ها گره می خورد

به گزارش خبرنگاران، رویداد ارائه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی با حمایت معاونت علمی و فناوری و مشارکت شرکت های دانش بنیان 3 و 4 اسفندماه برگزار می گردد.

22 فروردین 1400

همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان لرستان برگزار گردید

همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان که در سالن همایش اتاق بازرگانی لرستان برگزار گردید. حسین سلاح ورزی، نائب رئیس اتاق ایران و رئیس اتاق خرم آباد در این مراسم گفت: همه ساله همایش تجلیل از صادرکنندگان در پاییز برگزار می شد اما سال جاری به دلیل شرایط...

21 فروردین 1400

خبرنگاران هوای ناسالم برای سومین روز متوالی میهمان سه شهر استان مرکزی است

اراک - خبرنگاران - رئیس اداره امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای ناسالم و گرد و غبار غلیظ روز شنبه برای سومین روز متوالی میهمان شهرهای اراک، شازند و ساوه از توابع این استان است.

21 فروردین 1400

خبرگزاری آموزش عالی استان مرکزی در دانشگاه اراک شروع به کار کرد خبرنگاران

خبرگزاری آموزش عالی استان مرکزی در دانشگاه اراک با هدف اطلاع رسانی اخبار، ظرفیت ها و دستاورد های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و مراکز صنعتی استان مرکزی شروع به کار کرد.

20 فروردین 1400

خبرنگاران 15 هزار اصله نهال در سقز کاشته می گردد

سنندج - خبرنگاران - معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سقز گفت: 15 هزار اصله نهال در مناطق مختلف شهرستان با همکاری شهرداری و سمن های مردمی کاشته می گردد.

18 فروردین 1400

31 ردیف درخواست مجوز امحاء اوراق راکد تصویب شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، جلسه 357 شورای اسناد ملی ایران به صورت مجازی به عنوان آخرین جلسه این شورا در سال 1399 برگزار شد. در این جلسه 2 ردیف درخواست مجوز امحای اوراق راکد مربوط به سازمان تبلیغات اسلامی و...

14 فروردین 1400

بازی آخر فرشته ها

هفته قبل بود که دانیال نواصری کودک سه ساله اهل کوت عبدا... در جوی فاضلاب روباز محله خود افتاد و جان باخت. جویی که اگر نبود یا حداقل درپوش مناسبی داشت، دانیال زنده می ماند و بازی های بچگانه اش را ادامه می داد.

8 فروردین 1400

مستند اختر فیزیکدان ایرانی ساخته شد

تهران (پانا) - حرکت در تاریکی، عنوان مستندی به کارگردانی داریوش گرگوند است که به تازگی ساخته شده و راوی شخصیت جلال صمیمی، دانشمند و اخترفیزیکدان ایرانی است.

1 فروردین 1400

برنامه ریزی برای زراعت چوب با پساب های نامتعارف

خبرنگاران/گیلان رئیس سازمان جنگل ها، استفاده از پساب های نامتعارف در زراعت چوب را مورد توجه سازمان جنگل ها دانست و بیان نمود: حدود 5000 هکتار از زراعت چوب را با پساب های نامتعارف برنامه ریزی کردیم.

29 اسفند 1399
تعداد: (285)