مخبر: دولت با تمام توان به اجرا و تحقق وعده های رییس جمهوری متعهد است

به گزارش مجله نایس پاتوق، تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری بر ضرورت تلاش دستگاه های اجرایی برای تحقق وعده های رییس جمهوری تاکید کرد و گفت دولت با تمام توان به اجرا و تحقق این وعده ها متعهد است.

مخبر: دولت با تمام توان به اجرا و تحقق وعده های رییس جمهوری متعهد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، جلسه بررسی راهکارهای تامین اعتبار برای تکمیل راه آهن شیراز- بوشهر- عسلویه عصر امروز - یکشنبه - به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار گشت.

محمد مخبر در این جلسه بر ضرورت تلاش دستگاه های اجرایی برای تحقق وعده های رییس جمهور تاکید کرد و گفت: دولت با تمام توان به اجرا و تحقق این وعده ها متعهد است.

معاون اول رییس جمهوری با اشاره به سفرهای اخیر رییس جمهور و وعده تکمیل راه آهن شیراز- بوشهر- عسلویه، از دستگاه های اجرایی ذیربط خواست نیازها و مجوزهای لازم را برای اجرای این طرح احصاء کنند تا هرچه سریعتر شاهد آغاز عملیات اجرایی برای تکمیل این پروژه مهم باشیم.

در این جلسه که وزیر راه و شهرسازی، معاون اجرایی رییس جمهوری و استانداران فارس و بوشهر نیز حضور داشتند، کننده وزارت راه و شهرسازی گزارشی از مقدار پیشرفت فیزیکی پروژه راه آهن شیراز- بوشهر- عسلویه و پیش بینی هزینه اجرایی این طرح ارائه کرد.

در این گزارش همچنین روش های پیشنهادی برای تامین مالی اجرای این طرح و اقدامات و مجوزهای لازم مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه تامین مالی، تصمیمات لازم اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1884

به "مخبر: دولت با تمام توان به اجرا و تحقق وعده های رییس جمهوری متعهد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخبر: دولت با تمام توان به اجرا و تحقق وعده های رییس جمهوری متعهد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید