فراخوان مقاله سمپوزیوم بین المللی براتیسلاوا منتشر شد

به گزارش مجله نایس پاتوق، تهران (پانا) - فراخوان مقاله سمپوزیوم بین المللی براتیسلاوا 2021 از سوی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، شورای کتاب کودک و انجمن تصویرگران ایران منتشر شد.

فراخوان مقاله سمپوزیوم بین المللی براتیسلاوا منتشر شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، بیست وهشتمین دوره این سمپوزیوم در روزهای 24 و 25 مهر سال1400 (16 و 17 اکتبر 2021) با موضوع COMICS IN THE CURRENT PICTURE BOOK FOR CHILDREN AND YOUTH (Creative and discovery strategies) برگزار خواهد شد.

سمپوزیوم بین المللی براتیسلاوا هر دو سال یک بار در حاشیه دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا در شهر براتیسلاوا، پایتخت کشور اسلواکی، برگزار می شود و پژوهش گران به ارایه مقاله با موضوع اعلام شده در آن سال می پردازند.

کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، شورای کتاب کودک و انجمن تصویرگران ایران از علاقه مندان به این موضوع دعوت کردند که چکیده تمام نمای مقاله خود، بین 500 تا 800 کلمه، شامل هدف، سوال پژوهش، روش، یافته ها و نتیجه گیری، را به زبان فارسی و انگلیسی تا روز 17 دی 1399 به امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، با پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارایه دهند.

پس از بررسی چکیده ها از سوی هیئت داوران سه نهاد، فرد منتخب به دوسالانه تصویرگری براتیسلاوا معرفی خواهد شد تا مقاله خود را در این سمپوزیوم ارائه دهد. فرد منتخب باید تا اول خرداد 1400 (22 آوریل 2021) مقاله خود را به طور کامل و به زبان انگلیسی به دفتر امور بین الملل کانون ارایه دهد.

بر اساس این خبر، کانون هزینه های سفر و نهاد برگزار کننده هزینه های اقامت سخنران را برای شرکت در این رویداد فرهنگی به عهده خواهند گرفت.

ارایه شرح سوابق فعالیت در حوزه کتاب کودک و تصویرگری، ارایه کارت انتها خدمت سربازی (برای آقایان) و تسلط کامل به زبان انگلیسی برای داوطلبان الزامی است.

نمایشگاه بین المللی تصویرگری براتیسلاوا BIB هر دو سال یک بار در شهر براتیسلاوا، پایتخت جمهوری اسلواکی، برگزار می شود و آثار تصویرگران کتاب های بچه ها را به نمایش می گذارد.

این نمایشگاه همگام با اهداف یونسکو، دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY)، کمیسیون های ملی و نیز سازمان های مرتبط با هنرهای زیبا امکان رویارویی تصویرگران را فراهم کرده و شرایط را برای ارزیابی آثار و در نتیجه توسعه و پیشرفت این هنر فراهم می کند.

برگزارکنندگان و حمایت کنندگان مالی این جشنواره وزارت فرهنگ جمهوری اسلواکی، کمیسیون ملی یونسکو در اسلواکی و خانه بین المللی هنر برای بچه ها Bibiana هستند.

امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، با شماره تلفن 02188971387 و پست الکترونیک به نشانی [email protected] پاسخ گوی سوال های علاقه مندان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1296

به "فراخوان مقاله سمپوزیوم بین المللی براتیسلاوا منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مقاله سمپوزیوم بین المللی براتیسلاوا منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید