ساخت مسکن کارگری به کجا رسید

به گزارش مجله نایس پاتوق، رییس اتاق تعاون با اشاره به ساخت مسکن کارگری در شهرک های صنعتی، درباره میزان آورده کارگران در این طرح گفت: با توجه به نوع مسکنی که در این طرح ساخته می گردد، ممکن است میزان آورده متفاوت باشد، اما 40 درصد آورده را بانک و 20 درصد را خود کارگران تأامین خواهند کرد.

ساخت مسکن کارگری به کجا رسید

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش مجله نایس پاتوق به نقل از خبرآنلاین: بهمن عبداللهی با اشاره به ساخت مسکن کارگری در شهرک های صنعتی، درباره میزان آورده کارگران در این طرح گفت: با توجه به نوع مسکنی که در این طرح ساخته می گردد، ممکن است میزان آورده متفاوت باشد، اما 40 درصد آورده را بانک و 20 درصد را خود کارگران تأامین خواهند کرد.

وی ادامه داد: کوشش ما این بوده که مسکن کارگری حتما در قالب الگوهای مسکن 65 متر و 75 متر نباشد و احداث واحدهای مسکونی با متراژ بالاتر را هم پیش بینی نموده ایم، بنابراین ممکن است به تناسب نوع مسکنی که ساخته می گردد، آورده متقاضی متفاوت باشد.

رئیس اتاق تعاون ایران گفت: در این طرح وام با نرخ پایین از سوی دولت داده خواهد شد و مابقی آورده توسط متقاضی یا کارگر پرداخت می گردد، اما کوشش ما این است که قیمت زمین را از مسکن حذف کنیم و با وزارت راه و شهرسازی هم توافق شده که این شرط در زمین هایی که اختصاص داده می گردد مورد نظر قرار گیرد تا قیمت مسکن برای کارگران ارزان تر تمام گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1042

به "ساخت مسکن کارگری به کجا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت مسکن کارگری به کجا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید