مرگ مرموز پسر 7 ساله کنار پیکر سوخته مادر

به گزارش مجله نایس پاتوق، همزمان با کشف جسد پسر 7 ساله در کنار بدن نیمه جان و سوخته مادرش در خانه تحقیقات برای رمز گشایی از این حادثه تلخ کلید خورد.

مرگ مرموز پسر 7 ساله کنار پیکر سوخته مادر

به گزارش ایران، ساعت 5 عصر 21 اسفند، گزارش مرگ کودکی 7 ساله و سوختگی شدید مادرش به بازپرس محمدجواد شفیعی اعلام شد.

با اعلام این خبر بازپرس جنایی و تیم تحقیق راهی محل حادثه که آپارتمانی واقع در طبقه سوم ساختمانی4 طبقه در غرب تهران بود، شدند. با ورود به محل آن ها با زن 35 که بشدت دچار سوختگی شده و به سختی نفس می کشید، در گوشه ای از سالن پذیرایی روبرو شدند.

داخل آشپزخانه نیز جسد پسر 7 ساله در حالی که قسمتی از بدنش سوخته بود، کشف شد. به دستور بازپرس جنایی زن جوان که بیش از 90 درصد سوختگی داشت، به بیمارستان مطهری تهران منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد.

خانه دچار دود گرفتگی شدید شده بود و آنالیز های اولیه متخصصان پزشکی قانونی دلیل اولیه مرگ کودک را خفگی بر اثر دود و استنشاق گاز مونوکسید کربن خاطرنشان کرد. در کنار بدن نیمه جان زن جوان یک ظرف بنزین و تعداد زیادی بسته های قرص پیدا شد.

پدر بزرگ این کودک به مأموران گفت: دخترم از مدتی قبل دچار افسردگی شده و تحت درمان بود. برای اینکه مراقب حالش باشیم بیشتر مواقع به خانه ما می آمد روز حادثه هم در خانه ما بود، اما حدود ساعت 10 صبح دختر 4 ماهه اش را در خانه ما گذاشت و به همراه پسر 7 ساله اش راهی خانه خودش شد که چند خیابان آن طرف تر بود قرار شد که برای ناهار به خانه ما برگردد.

او گفت: اما وقتی دیر کرد با تلفنش تماس گرفتیم که پاسخ نداد و نگرانش شدم. به مقابل خانه اش آمدم و چندین بار زنگ آپارتمانش را زدم، اما بی فایده بود. به ناچار با دامادم تماس گرفتم و موضوع را گفتم. دامادم هم خودش را به خانه رساند و با کلید وارد خانه شد که با جسد نوه ام و بدن نیمه جان دخترم روبرو شدم.

تحقیقات برای افشای دلیل این حادثه به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه مرکز ادامه دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 خرداد 1401 بروزرسانی: 22 خرداد 1401 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2030

به "مرگ مرموز پسر 7 ساله کنار پیکر سوخته مادر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ مرموز پسر 7 ساله کنار پیکر سوخته مادر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید