فقط همین استقلال و پرسپولیس برای مردم مانده بود

به گزارش مجله نایس پاتوق، خاتمه چوب راست نگفتن های مداوم بر تنمان نشست. درد عمری ناراستی را با طعم ترکه خیس چشیدیم و مطمئنیم این هم از خواب، بیدارمان نمی کند. دروغ گفتیم که این دو تیم بدهی ندارند، مالک خصوصی دارند، مشکل مالیاتی ندارند، پول دارند، طلبکار ندارند، آرامش و ثبات دارند و.....

فقط همین استقلال و پرسپولیس برای مردم مانده بود

آنقدر روی دروغ گفتن هایمان اصرار کردیم که شد این! در این سال ها، مدیران بسیاری تغییر کردند؛ اما حتی یک بار تلاش نکردیم صادقانه رفتار کنیم. مدام بر صورت هم چنگ انداختیم؛ اما رویه را تغییر ندادیم. جهت، کماکان به سمت چاه بود.

رئیس نو فدراسیون هنوز ناراحت است که رئیس قدیم فدراسیون به دفترش نرفته و ریاستش را تبریک نگفته و رئیس سابق هم ناراحت که چرا برای باز کردن گره های کور آسیایی، به او زنگ نزده اند! هیچ کس خودش را خرج ایران نمی کند. احدی حاضر نیست برای این نام بزرگ از نام کوچک خودش بگذرد. آنقدر اعتبار آقایان مهم است که عشق مردم نادیده گرفته می شود. اصلاً برای آنها مهم نیست که مردم خسته ما، برای فراموش کردن موقتی مسائل فراوان مالی، فقط همین فوتبال را دارند. از تمام علایق دنیا، فقط مانده همین عشق به استقلال و پرسپولیس که آن را هم گرفتند. وزیر ورزش که مدیران ناکارآمد برای پرسپولیس و استقلال انتخاب می کرد و بعد از اثبات ناکارآمدی، یا آنها را به مجموعه های ورزشی می فرستاد و یا راهی فدراسیون ها می کرد، حالا کجاست تا پاسخ دهد؟

جواب چشم های تر و وجود پر از اضطراب هواداران را چه کسی می دهد؟ راه ناصواب راست نگفتن ها، فقط باید به چاه ختم می شد و شد. در این میان، دلمان برای هواداران می سوزد که با وجود مالکیت واقعی دو تیم، هیچ نقشی در انتخاب جهت و هیچ سهمی از مالکیت آنها ندارند؛ اما همه غم های این دو تیم را به جان می خرند. هوادارانی که حالا دیگر لیگ قهرمانان آسیا برایشان منفورترین لیگ دنیاست.

*روزنامه نگار

منبع: ایران ورزشی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1923

به "فقط همین استقلال و پرسپولیس برای مردم مانده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فقط همین استقلال و پرسپولیس برای مردم مانده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید