دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز راه اندازی شد

به گزارش مجله نایس پاتوق، مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی سهند تبریز از افتتاح دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن دا در این دانشگاه اطلاع داد.

دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز راه اندازی شد

به گزارش گروه استانهای خبرنگاران، مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی سهند تبریز از افتتاح دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن دا در این دانشگاه اطلاع داد.

امیر رضوانی مقدم در مراسم انعقاد این تفاهم نامه اظهار کرد: موضوع تجاری سازی در محیط دانشگاه های صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است لذا باید با آماده سازی اجزای مختلف زیست بوم نوآوری و فناوری، طرح های با ارزش را به مرحله ای برسانیم که سرمایه گذاری صورت گرفته و بحث تجاری سازی و فروش محصول به خاتمه برسد.

وی ادامه داد: شتاب دهنده بن دا یکی از قوی ترین شتاب دهنده ها است و طبق مذاکراتی که با این مرکز انجام شد، فضایی در داخل دانشگاه سهند به این زمینه اختصاص خواهیم داد تا فعالیت های شتابدهی در قالب جذب، راهنمایی و رهبری تیم ها انجام گردد و شاهد تجاری سازی محصولات باشیم.

مدیر نوآوری مرکز نوآوری بن دا نیز در این مراسم گفت: تفاهم نامه ای با دانشگاه صنعتی سهند تبریز انعقاد کردیم تا افراد مستعد، تیم های فناور و خلاق دانشگاه را شناسایی و به این مرکز معرفی شوند.

گوهرزاده اضافه کرد: دانشگاه صنعتی سهند فضایی به این امر اختصاص داده و فعالیت تیم های فناور نیز در داخل دانشگاه انجام خواهد شد.

وی در خاتمه تاکید نمود: امیدوارم با شناسایی استعداد های برتر کشور بتوانیم در حفظ و پیشرفت آن ها قدمی برداشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اسفند 1400 بروزرسانی: 22 اسفند 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1955

به "دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفتر همکاری مشترک با مرکز نوآوری بن دا در دانشگاه صنعتی سهند تبریز راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید