خبرنگاران منبع ناشناس جنجالی دولت ترامپ، هویت خود را افشا کرد

به گزارش مجله نایس پاتوق، تهران- خبرنگاران- مقام ارشد پیشین دولت ترامپ فاش کرد که نویسنده ناشناس یک کتاب و یک مقاله افشاگرانه علیه او بوده که جنجال بسیاری در دو سال گذشته در فضای سیاسی آمریکا به پا کرد.

خبرنگاران منبع ناشناس جنجالی دولت ترامپ، هویت خود را افشا کرد

تارنمای خبری هیل گزارش داد : مایلز تیلور مقام پیشین وزارت امنیت داخلی آمریکا چهارشنبه شب افشا کرد که او نویسنده ناشناس یک مقاله در روزنامه نیویورک تایمز در سال 2018 و یک کتاب افشاگرانه در سال 2019 بوده که علیه دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور نوشته شده و جنجال بسیاری به پا نموده بود.

تیلور که سال گذشته از مقام خود استعفا داد، در یک پست در فضای مجازی نوشت که شاهد ناتوانی ترامپ از انجام وظایفش در طول دو سال و نیم خدمت دولتی خود بوده و دیگر کارکنان دولتی آمریکا نیز شاهد این امر بوده اند.

او اضافه کرد که همه شاهد چنین شرایطی بوده اند، اما از ترس انتقام توسط ترامپ در زبان گشودن و افشای واقعیت تردید داشتند.

تیلور به کتابی به نام هشدار که در سال 2019 به صورت ناشناس منتشر کرد، اشاره نمود و ادامه داد: به همین خاطر من وقتی از دولت خارج شدم، [کتاب] هشدار را نوشتم که مطالعه شخصیت رییس جمهوری کنونی و هشدار به مردم دادم که شرایط درونی دولت ترامپ آنگونه که ظاهرش بد است نیست، بلکه بدتر از آن است.

این مقام پیشین دولت ترامپ در ماه های گذشته آشکارا از دولت ترامپ انتقاد و حتی به حمایت از جو بایدن نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات و رقیب ترامپ اقدام نموده بود، اما تا به امروز نگفته بود که نویسند آن کتاب و مقاله بوده است.

تیلور به عنوان منبع و مقام ناشناس در دولت ترامپ، زمانی جنجال به پا کرد که مقاله ای با نام مقام ارشد کاخ سفید نوشت و در آن گفت که گروهی از مقام ها در دولت ترامپ به صورت مخفی گرد هم آمده اند تا با همکاری هم، اقدامات خطرناک او را خنثی نمایند.

او همچنین در کتاب خود به نام هشدار ادعا نموده بود که در سال 2018 مقام های ارشد دولت ترامپ تصمیم گرفته بودند در یک خودکشی دسته جمعی به صورت گروهی استعفا دهند تا درباره رفتار رییس جمهوری آمریکا به مردم اخطار داده باشند؛ اما برای خودداری از بی ثبات تر کردن دولت از این کار منصرف شدن

منبع: ایرنا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1246

به "خبرنگاران منبع ناشناس جنجالی دولت ترامپ، هویت خود را افشا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران منبع ناشناس جنجالی دولت ترامپ، هویت خود را افشا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید