تکلیف صندوق های تابعه وزارت رفاه برای اعلام اصلاحات ظرف 3 روز آینده

به گزارش مجله نایس پاتوق، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر هم افزایی در دبیرخانه هیئت امنای تامین اجتماعی و صندوق های تابعه گفت: در صندوق ها، باید نظام جامع تامین اجتماعی مستقر باشد.

تکلیف صندوق های تابعه وزارت رفاه برای اعلام اصلاحات ظرف 3 روز آینده

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حجت الله عبدالملکی در نشست دبیرخانه هیئت امنای تامین اجتماعی و صندوق های تابعه با بیان اینکه، دبیرخانه مسئولیت هماهنگی پروژه های مشترک را برعهده دارد، شرح داد: هر زمان، سخن از سرمایه گذاری و مشارکت واحد های اقتصادی مطرح می شود، قید سودآوری برای ما مفروض است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه همه شرکت ها، فعالیت هایی در قالب مسئولیت های اجتماعی دارند و درصدی از سود و درآمد خود را به آن اختصاص می دهند، تاکید کرد: درصورت هم افزایی، می توانیم اثر گذاری قابل ملاحظه ای در این زمینه داشته باشیم و کار های فرهنگی بزرگی را در سطح ملی انجام دهیم.

عبدالملکی با بیان اینکه دبیرخانه هیئت امنای تامین اجتماعی، یک نهاد حاکمیتی است گفت: دبیرخانه می تواند از ظرفیت های فرا سازمانی خود استفاده کند.

وی با تاکید بر پرهیز از اسراف در هزینه ها، بر ایجاد ساختار مناسب دبیرخانه هیئت امنای تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: آنچه نیاز داریم، نظارت قوی و هم افزایی موثر است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: اگر هیئت امنا به صورت جدی تقویت شود همه از آن منتفع خواهند شد.

در این نشست مصوب شد؛ صندوق ها اصلاحات مد نظر خود را ظرف سه روز آینده به دبیرخانه ارسال کنند.

در این نشست محسن طالع زاری به عنوان مشار و و دبیر هیئت امنای تامین اجتماعی و صندوق های تابعه منصوب و از تلاش های اسماعیل گرجی پور مشاور و رئیس دبیرخانه پیشین این هیئت قدرانی شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعضای دبیرخانه هیئت امنای تامین اجتماعی و صندوق های تابعه حجت الله عبدالملکی رئیس و عضو هیئت امنا، سید مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه، سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، احمد خانی نوذری عضو و دبیر هیئت امنا، محسن طالع زاری مشارو و دبیر هیئت امنا، اولیا علی بیگی کننده کارگری، سیفی کننده کارفرمایی، بیات کننده بازنشستگان، دوست علی و یاراحمدیان هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1850

به "تکلیف صندوق های تابعه وزارت رفاه برای اعلام اصلاحات ظرف 3 روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف صندوق های تابعه وزارت رفاه برای اعلام اصلاحات ظرف 3 روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید