تبریز، دنیزلی: تصویر فعلی لیگ ایران در آینده دستخوش تغییر می گردد، طرفداران صبر داشته باشند، از مسائل عبور می کنیم

به گزارش مجله نایس پاتوق، سرمربی تیم فوتبال تراکتور از طرفداران این تیم خواست شکیبا باشند و تأکید کرد که مسائل سرخپوشان رفع می گردد.

تبریز، دنیزلی: تصویر فعلی لیگ ایران در آینده دستخوش تغییر می گردد، طرفداران صبر داشته باشند، از مسائل عبور می کنیم

به گزارش خبرنگاران از تبریز، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های تراکتور تبریز و گل گهر سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر گفت: فردا بازی بین دو تیمی است که در این هفته ها هیچ باختی نداشته اند. با توجه به این موضوع چنین مسابقه ای هم برای ما و هم برای حریف مان حائز اهمیت است. این شرایطی که ما در آن هستیم و تصویری که از شرایط الان مان وجود دارد نشان می دهد ما سه بازی انجام داده ایم که دو بازی آن خارج از خانه بوده است. ما در این سه بازی پنج امتیاز کسب نموده ایم.

وی اضافه نمود: در سه بازی ابتدایی فصل قبل که تیم ما در لیگ انجام داده بود، فکر می کنم فقط دو امتیاز به دست آورده بود. این آمار اهمیت زیادی ندارد. تراکتور بعد از سه بازی وارد کورس قهرمانی شده است. در حال حاضر ما یک دهم بازی های لیگ را پشت سر گذاشته ایم و بعد از آن واقعاً تراکم بازی های مان زیاد است و مسابقات مان به هم نزدیک. البته بازی های جام حذفی آغاز می گردد و اردوی تیم ملی هم در آن مقطع وجود دارد. بعد از اردوی تیم ملی ما دو بازی خارج از خانه و پشت سر هم داریم. بعد از آن هم دو هفته در زمین خودمان با استقلال و سپاهان بازی خواهیم کرد. یعنی در هفته های پیش رو با بازی های خیلی فشرده ای روبرو هستیم و با این حال برای ما اهمیت هر بازی مثل سایر بازی هاست.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور یادآور شد: در بازی قبل مقابل ذوب آهن از چیزی که می خواستیم، ضعیف تر بودیم، اما خیال طرفداران مان راحت باشد این تیم همواره در کورس رقابت خواهد بود. ما بعد از سه هفته، پنج هفته و 15 هفته همچنان در کورس خواهیم بود.

برپایی اردوی تیم ملی روی تیم هایی که بازیکن ملی پوش بیشتری دارند، تأثیر بیشتری خواهد داشت.، دنیزلی با بیان این جمله خاطر نشان کرد: بازی با پرسپولیس به نحوی تمام شد که طرفداران مان می خواستند. خارج از این مسئله ما برای بازی فردا فقط مازولا را در اختیار نداریم که او هم بعد از دو هفته کاملاً آماده خواهد شد. ضمناً بعد از بازی با پرسپولیس این احتمال وجود داشت که یک بازی بدون تماشاگر داشته باشیم، اما طرفداران مان همواره کنار تیم هستند و به ما یاری می نمایند. خواهشم از آنها این است که همواره کنار ما باشند. ممکن است گاهی اوقات بازیکن یا داوری دچار اشتباه شوند، این اتفاقی است که امکان دارد در هر بازی اتفاق بیفتد. طرفداران مان صبر داشته باشند، قطعاً تمام مسائل را حل می کنیم، چون این راهی است که ما با هم طی می کنیم. شرایط لیگ هم کاملاً تعیین و واضح است.

دنیزلی در واکنش به این طرح این سؤال که یک گل در سه بازی برای تیمی که مدعی قهرمانی است، کافی است؟، توضیح داد: صحبت شما درست است، این یک گل کافی نیست. کمی قبل تر هم گفتم که سه بازی ابتدایی فصل قبل با سه بازی این فصل قابل مقایسه نیست و نباید این کار را انجام دهیم. بازی هایی که ما انجام دادیم واقعاً بازی های سختی بود و حتی برای بازی با نفت مسجدسلیمان با خستگی به این شهر سفر کردیم. در خانه هم با تیم قهرمان سه فصل اخیر بازی کردیم. ذوب آهن، حریف هفته قبل ما نیز همواره جزو تیم های مدعی لیگ بوده است. متأسفانه برای به گل رسیدن مسائلی داریم که آنها را حل خواهیم کرد و از این مسائل عبور می کنیم.

وی همچنین در خصوص آخرین وضعیت مازولا، هافبک برزیلی تیم تراکتور و اینکه چرا این بازیکن روند درمانی خود را در ایران پیگیری ننموده و به کشور ترکیه رفته است، اظهار کرد: مازولا در تبریز مصدوم شد و قبل از اینکه مصدومیتش جدی گردد یک مصدومیت جزئی در تمرینات برایش پیش آمد. در بازی با نفت مسجدسلیمان هم بازی را با او آغاز نکردیم و بعد مازولا را به زمین فرستادیم که در یکی از حرکات مصدومیتش تشدید شد. این مصدومیت در ناحیه تاندوم پشت زانوست و مصدومیت سختی محسوب می گردد. سال قبل یکی از بازیکنان من به خاطر همین مصدومیت شش ماه نتوانست بازی کند. به عبارت دیگر مازولا را پیش یک اکیپ و گروه پزشکی فرستادم که در این کار تخصص دارند و در فنرباغچه و تیم ملی ترکیه با من همکاری داشتند. من به خاطر اینکه مصدومیت مازولا سریع تر درمان گردد او را نزد این گروهی پزشکی فرستادم. ما می توانستیم این کار را در ایران هم انجام دهیم، اما این گروه پزشکی 10 سال با من کار نموده اند و به همین خاطر مازولا را نزد آنها فرستادم. این مسائل خیلی مهم نیستند. در ترکیه هم بسیاری از بازیکنان به کشورهای دیگر می روند تا درمان شوند. قبل از نشست هم با دکتر او صحبت کردم. امروز مازولا برای دومین بار MRI داده و در حال حاضر حدود 65 درصد آماده است. او آخر هفته پیش رو به تمرینات بازخواهد گشت.

سرمربی تیم تراکتور در ادامه در واکنش به اظهارنظر خبرنگاری مبنی بر اینکه امکانات شهر تبریز هم برای درمان مازولا خوب است، اعلام کرد: بله، شما درست می گوید. ما ابتدا هم بسیاری از مراحل درمانی را در همین شهر انجام دادیم، اما مصدومیت مازولا سنگین بود و ترجیح دادیم او را به ترکیه بفرستیم.

دنیزلی درباره عملکرد فورچونه مهاجم جدید تراکتور و اینکه آیا از این بازیکن راضی است یا خیر، اعلام کرد: به خاطر اینکه فورچونه بتواند با دوستانش در ترکیب هماهنگ گردد، سه هفته زمان کافی نیست. به عبارت دیگر این مسائل با گذشت زمان حل خواهد شد. در بازی قبل هم خط هافبک ما یاری زیادی به خط تهاجمی تیم مان نکرد. وقتی که ما بتوانیم کارهایی را که در نظر داریم، انجام دهیم می توانیم کار تهاجمی مان را از خط میانی انجام دهیم و کارایی مان را افزایش دهیم.

وی در خصوص اینکه آیا تیم تراکتور در دیدار مقابل گل گهر می تواند کیفیت واقعی خود را نشان دهد، گفت: برای هر مسابقه امکان دارد تغییرات تاکتیکی انجام گردد. یعنی تیمی که قرار است با آن بازی کنیم می دانیم تیمی منسجم است، خوب دفاع می نماید و در سه بازی قبلی خود شکست نخورده که این موضوع مهمی است، اما ما فردا زمانی که با طرفداران مان کنار هم باشیم از بازی قبلی مان سریع تر خواهیم بود و موقعیت سازی بیشتری خواهیم کرد. کوشش بیشتری هم می کنیم تا پیروز شویم. این را هم نباید از یاد ببریم که آغاز بازی مهم است، اما اینکه چطور بازی را به انتها می رسانیم، مهم تر است. فردا یک تیم بسیار سریع تر از لحاظ ریتم بازی خواهید دید.

سرمربی تیم تراکتور در خصوص شناختش از وینگو بگوویچ (سرمربی گل گهر) نیز گفت: بگوویچ به عنوان سرمربی از ابزاری که در اختیار دارد به خوبی استفاده می نماید. ما سه هفته است شاهد این هستیم که هیچ کدام از تیم ها به راحتی برنده هیچ مسابقه ای نشده اند. حتی تیمی که در صدر جدول واقع شده است (شهر خودرو) و هر سه بازی را با پیروزی پشت سر گذاشته هم بازی های خود را راحت نبرده است. تصویری که ما از لیگ داریم در آینده دستخوش تغییرات زیادی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 386

به "تبریز، دنیزلی: تصویر فعلی لیگ ایران در آینده دستخوش تغییر می گردد، طرفداران صبر داشته باشند، از مسائل عبور می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، دنیزلی: تصویر فعلی لیگ ایران در آینده دستخوش تغییر می گردد، طرفداران صبر داشته باشند، از مسائل عبور می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید