اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد

به گزارش مجله نایس پاتوق، تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد از قرارداد با بیمه تکمیلی مناسب و همچنین اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد اطلاع داد.

اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد

به گزارش دانشگاه آزاد، محمدمهدی فداکار در سفر به استان خراسان جنوبی از واحدهای فردوس و طبس بازدید و با کارکنان و اساتید این واحدها ملاقات و گفت و گو کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اصلاح چارت های ادرای دانشگاه، گفت: تبدیل شرایط نیروهای قرارداری با سابقه پنج سال به بالا دانشگاه آزاد اسلامی به رسمی قطعی در حال اجرا است

وی قرارداد با بیمه تکمیلی مناسب، اصلاح آئین نامه دستمزد و حقوق و تسهیلات مناسب برای اساتید و کارکنان را از دیگر برنامه های این معاونت مطرح نمود.

در ادامه دکتر غفاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس، گزارشی از شرایط و امکانات واحد فردوس ارائه کرد و گفت: واحد فردوس دارای امکانات مناسب و پتانسیل عالی برای جذب دانشجویان بیشتر است، اما نبود امکانات ریلی و هوایی و دوری از مراکز پرجمعیت کشور، باعث رکود دانشجو بوده و احتیاج به مساعدت در حمایت از طرح های علمی و پژوهشی دارد تا بتوانیم درآمدزایی بیشتری داشته باشیم.

ساخت سرای دانشجویی، تأسیس مرکز مشاوره بالینی جهت حفظ و توسعه رشته های روانشناسی تا مقطع دکتری، ساخت سلف سرویس مناسب دانشجویان در واحد و توسعه مزرعه نمونه کشاورزی را از جمله این طرح ها دانست و اضافه نمود: انجام این طرح ها احتیاج به تخصیص بودجه از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی دارد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1403

به "اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح آیین نامه حقوق و دستمزد در دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید