آذری: فیفا استقلال کنفدراسیون های قاره ای اش را از بین نمی برد، بازی در عمان هزینه های زیادی برای ما دارد

به گزارش مجله نایس پاتوق، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن معتقد است فدراسیون بین المللی فوتبال استقلال کنفدراسیون های زیرمجموعه اش را زیر سؤال نمی برد.

آذری: فیفا استقلال کنفدراسیون های قاره ای اش را از بین نمی برد، بازی در عمان هزینه های زیادی برای ما دارد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

سعید آذری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله نایس پاتوق، در مورد جلسه هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن برای تعیین میزبانی این تیم از الاهلی عربستان گفت: ما تصمیم خودمان را گرفتیم تا در عمان و استادیوم سلطان قابوس از الاهلی میزبانی کنیم. از امروز هم با دوستان مان در عمان تماس گرفتیم تا هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه هیئت مدیره برای سفر به عمان برآورد هزینه خواهد نمود تا هزینه های میزبانی این تیم در کشور ثالث تعیین گردد، اضافه کرد: برای میزبانی در کشوری ثالث 6-5 برابر بیشتر از میزبانی در اصفهان باید هزینه کنیم و این ماجرا هزینه زیادی روی دست ما می گذارد.

وی درباره اینکه بازی در کشور ثالث از هر نظر به ضرر تیم های ایرانی است و چرا فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نتوانستند در این زمینه کمکی نمایند، گفت: ما از این آدم ها انتظار معجزه نداریم. آنها پول خودمان را بدهند، ما چیزی نمی خواهیم. اکنون منتظریم پولی که در این فصل از اسپانسر گرفته شده، حساب گردد و سهم باشگاه ذوب آهن را پرداخت نمایند. از فصل قبل هم هنوز طلبکاریم. این کارها را انجام دهند، نمی خواهیم برای ما جلسه بگذارند و راه حل بدهند!

آذری در واکنش به این مسئله که فصل گذشته قرار بود در مورد بازی با تیم های عربستانی مکاتباتی انجام گردد تا این فصل میزبانی در کشور ثالث انجام نگردد و آیا راه حلی وجود دارد یا نه، گفت: هیچ راه حلی وجود ندارد. این مسئله در گروی یکسری مسائل کلان بوده و به این مسائل گره خورده است. ما هم نمی توانیم در این تصمیم گیری ها تصرفی داشته باشیم، چون موضوع فرافوتبالی است است و ما تخصصی در این خصوص نداریم و اظهار نظری هم نمی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که فیفا مخالف دخالت مسائل سیاسی در فوتبال است و چرا در این زمینه با فیفا نامه نگاری نشده است، گفت: فیفا استقلال کنفدراسیون های قاره ای خودش را از بین نمی برد. چون کنفدراسیون فوتبال آسیا در این خصوص تصمیم گیری نموده، آنها نمی خواهند خودشان را در این موضوع دخالت بدهند، مگر اینکه موضوع خیلی حاد گردد تا فیفا ورود کند.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در مورد اینکه از وضعیت تیم فوتبال این باشگاه در این فصل چقدر رضایت داشته است، به مجله نایس پاتوق گفت: اگر امروز از فریزر تبریز جان سالم به در ببریم، از همه چیز راضی هستیم. مشکل ما این است که در زمستان و در هوای منفی 13 درجه در تبریز بازی می گذاریم و در تابستان و هوای بالای 45 درجه در خرمشهر بازی برگزار می کنیم. خودمان چیزی بلد نیستیم و بعد از AFC ایراد می گیریم و انتظار داریم آنها برای ما چه کاری نمایند؟ نباید انتظار بی جهت داشته باشیم.

آذری تأکید کرد: با این حال ما از عملکرد تمام اعضای تیم، بازیکنان، کادرفنی، پشتیبانی و... راضی هستیم و از همه آنها تشکر می کنیم. یک تشکر ویژه هم باید از هیئت مدیره باشگاه و به ویژه مهندس صادقی، مدیر کارخانه ذوب آهن داشته باشم که همدل و همزبان و با تمام توان تیم را حمایت می نماید.

منبع: تسنیم
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 462

به "آذری: فیفا استقلال کنفدراسیون های قاره ای اش را از بین نمی برد، بازی در عمان هزینه های زیادی برای ما دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: فیفا استقلال کنفدراسیون های قاره ای اش را از بین نمی برد، بازی در عمان هزینه های زیادی برای ما دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید