کاهش قیمت بلیت هواپیما از اول آذر

به گزارش مجله نایس پاتوق، در نشست شورای عالی هواپیمایی کشوری مصوب شد که قیمت بلیت هواپیما از ابتدای آذر ماه و همزمان با رفع محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در پرواز کاهش یابد.

کاهش قیمت بلیت هواپیما از اول آذر

ایسنا: سازمان هواپیمایی کشوری، نشست شورای عالی هواپیمایی به منظور تعیین تکلیف قیمت بلیت هواپیما پس از رفع محدودیت 60 درصدی ظرفیت پرواز با حضور رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی برگزار گشت.

محمد محمدی بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری در حاشیه این نشست با اشاره به مصوبه جلسه اظهار کرد: با توجه به تصمیم اتخاذ شده در شورای عالی هواپیمایی و موضوعاتی نظیر رفع محدودیت 60 درصدی ظرفیت پذیرش پرواز و افزایش ظرفیت پروازها و با توجه به استدلال های مطرح شده از طریق سازمان هواپیمایی کشوری، نماینده شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورا، توافق بر این شد که از اول آذر نرخ بلیت هواپیما به میزانی که متعاقبا اعلام خواهد شد، کاهش یابد.

در این نشست شهرام آدم نژاد، معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی، سیاوش امیرمکری، مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علیرضا برخور، مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما، رییس هیات مدیره و دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی و سایر اعضای شورای عالی هواپیمایی کشوری نیز حضور داشتند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1864

به "کاهش قیمت بلیت هواپیما از اول آذر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بلیت هواپیما از اول آذر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید