نشست مشترک وزرای خارجه، میراث فرهنگی و بهداشت

به گزارش مجله نایس پاتوق، نشست مشترک وزاری امور خارجه، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز به میزبانی وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه تشکیل شد.

نشست مشترک وزرای خارجه، میراث فرهنگی و بهداشت

به گزارش خبرنگاران، در چارچوب برنامه های دولت سیزدهم در عرصه توسعه تجاری و مالی کشور، نشست مشترک وزاری امور خارجه، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز به میزبانی وزیر امور خارجه کشورمان در محل وزارت امور خارجه تشکیل شد.

در این نشست هم اندیشی که با حضور تعدادی از معاونین وزرا و مدیران کل سه وزارت خانه در مورد بحث گردشگری و شقوق مختلف آن و از جمله گردشگری سلامت و گردشگری درمان، برگزار گشت، وزرا و مدیران ارشد 3 وزارت خانه به بیان دیدگاه ها در مورد بهره مندی کشور از ظرفیت های گردشگری در حوزه های مختلف پرداختند.

لزوم ایجاد کارگروه های تخصصی، توجه به آیین نامه ها و دستورالعمل های موجود و امکان سنجی برای برنامه ریزی های زیر ساختی در این عرصه، از محورهای طرح شده در نشست وزیران، معاونین و مدیران کل دستگاه های مورد اشاره بود.

وزیر امور خارجه کشورمان در بخش جمع بندی پایانی این نشست آمادگی تمامی ارکان وزارت امور خارجه در مرکز و نمایندگی ها برای ارائه هرگونه خدمات موثر برای توسعه گردشگری کشورمان در چارچوب وظایف وزارت امور خارجه را مورد تاکید قرار داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1400 بروزرسانی: 16 آبان 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1820

به "نشست مشترک وزرای خارجه، میراث فرهنگی و بهداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مشترک وزرای خارجه، میراث فرهنگی و بهداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید