محرومیت سرمربی پرتغالی استقلال تعیین شد ، دردسر نو آبی ها با رفتار جنجالی ساپینتو در بازی با گل گهر

به گزارش مجله نایس پاتوق، سرمربی تیم فوتبال استقلال به علت دریافت کارت قرمز و رفتار ناشایست در بازی با گل گهرسیرجان دو جلسه از همراهی تیمش محروم است.

محرومیت سرمربی پرتغالی استقلال تعیین شد ، دردسر نو آبی ها با رفتار جنجالی ساپینتو در بازی با گل گهر

به گزارش خبرنگاران آنلاین، ساپینتو سرمربی پرتغالی استقلال در دقایق پایانی مسابقه با گل گهرسیرجان از داور کارت قرمز گرفت و از روی نیمکت تیمش اخراج شد. بعد از این اتفاق او با رفتاری زشت و زننده به سمت داور حمله کرد. به طوریکه یکی دو نفر از نیمکت نشینان استقلال سعی در آرام کردن این مربی داشتند.

  • عکس | رفتار عجیب ساپینتو در صحنه جنجالی بازی با گل گهر | حمله سرمربی پرتغالی به سمت نیمکت رقیب

با توجه به کارت قرمزی که سرمربی استقلال گرفت، ساپینتو در بازی با فولاد خوزستان از هفته هشتم لیگ برتر محروم است. از سویی دیگر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بعد از بازی این تیم با ملوان علیه سرمربی استقلال رایی به توضیح زیر صادر کرد: ضمن تذکر به باشگاه ملوان به جهت معین نمودن جایگاه مناسب برای خدمتگذاران عرصه فوتبال، این حرکت سرمربی استقلال تخلف و مصداق رفتار غیر ورزشی و نقض اصول کلی رفتار و مشمول مواد 51 و 64 مقررات انضباطی محسوب می گردد. لذا اعضای کمیته انضباطی ریکاردو ساپینتو را طبق مواد 93 و 94 و به جهت عذرخواهی ایشان پس از بازی، به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی از مسابقات رسمی به فوتبال و به مدت یک سال محکوم کرد و در صورتی که در مدت زمان تعلیق مرتکب هرگونه تخلف دیگری گردد محرومیت تعلیقی وی به اجرا درخواهد آمد.

رای صادره در مورد محرومیت تعلیقی قطعی و درخصوص جریمه تعیینی، ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ قابل تجدیدنظرخواهی نظر کمیته استیناف است.

به این ترتیب سرمربی استقلال یک جلسه محرومیت تعلیقی اش هم اجرا خواهد شد و او دو جلسه از همراهی استقلال محروم است. یعنی هم درهفته هشتم و هم در هفته نهم مقابل ذوب آهن اصفهان روی نیمکت استقلال غایب خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1401 بروزرسانی: 10 مهر 1401 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2114

به "محرومیت سرمربی پرتغالی استقلال تعیین شد ، دردسر نو آبی ها با رفتار جنجالی ساپینتو در بازی با گل گهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت سرمربی پرتغالی استقلال تعیین شد ، دردسر نو آبی ها با رفتار جنجالی ساپینتو در بازی با گل گهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید