قرنطینه، لغو مسافرت های خارجی و مرخصی کارمندان دولت

به گزارش مجله نایس پاتوق، نخست وزیر انگلیس گفت در صورت عدم اقدامات لازم ممکن است روزانه چندهزار تن در انگلیس جان خود را بابت ابتلا به کرونا از دست بدهند.

قرنطینه، لغو مسافرت های خارجی و مرخصی کارمندان دولت

برای سفر با تور پاییز پوکت همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، نخست وزیر انگلیس شبانگاه شنبه به وقت تهران نسبت به افزایش بسیار نگران کننده شمار قربانیان کرونا در صورت عدم انجام تدابیر لازم هشدار و از قرنطینه سراسری یک ماهه که از پنجشنبه هفته جاری اجرا می گردد، اطلاع داد.

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در این باره گفت، تا زمانی که اقدام نکنیم، ممکن است روزانه شاهد مرگ چند هزار تن بابت ابتلا به کرونا باشیم. جانسون درباره سرعت انتقال کرونا آن را سریعتر از سناریوی در نظر گرفته برای بدترین حالت برشمرد.

نخست وزیر انگلیس از مجموعه اقداماتی برای مهار کرونا اطلاع داد و اضافه کرد از پنجشنبه این هفته قرنطینه سراسری در انگلیس اعمال می گردد و مغازه های غیرضروری تعطیل و همه سفر های خارجی ممنوع می شوند. بوریس جانسون از طرح یک ماهه اعطای مرخصی برای کارمندان دولتی برای مهار شیوع کرونا اطلاع داد. وی ابراز امیدواری کرد که واکسن کرونا سال آینده در دسترس همگان باشد.

مشاور علمی دولت انگلیس اخیرا گفت که برای جلوگیری از شیوع کرونا باید فوراً یک دوره سه هفته محدودیت سراسری اعمال گردد. جرمی فارار مشاور علمی دولت انگلیس گفت: محدودیت های فعلی طبقه بندی شده سرعت انتقال را به اندازه کافی پایین نمی آورد و از ادامه شیوع این ویروس جلوگیری نمی کند. یک دوره سه هفته ای افزایش محدودیت های سراسری با سطح مناسب حمایت اقتصادی به ما امکان می دهد قبل از زمستان انتقال فزاینده کرونا را متوقف ساخته، خدمات محافظتی و آماده سازی بهداشتی بهداشتی را مهیا نموده و زمان کافی برای عملکرد کامل سیستم های ایزوله را داشته و جان مردم را نجات دهیم.

در حالی که نخست وزیر انگلیس از برنامه ای برای مهار کرونا اطلاع داده، تازه ترین نظرسنجی های انجام شده نشان می دهد که شهروندان انگلیسی اعتقادی به برنامه های دولت انگلیس برای مهار کرونا ندارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1257

به "قرنطینه، لغو مسافرت های خارجی و مرخصی کارمندان دولت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه، لغو مسافرت های خارجی و مرخصی کارمندان دولت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید