فیس بوک و اینستاگرام رکوردار اختلال و عدم دسترسی شدند ، بی اعتمادی 2.7 میلیارد نفر نسبت به وعده های مارک زاکربرگ

به گزارش مجله نایس پاتوق، بر اساس آمارهای تازه دو شبکه اجتماعی فیس بوک و اینستاگرام رکورددار بالاترین نرخ خرابی و عدم دسترسی برای کاربران شده اند. هر دو این شبکه های اجتماعی تحت مدیریت مارک زاکربرگ فعالیت می نمایند.

فیس بوک و اینستاگرام رکوردار اختلال و عدم دسترسی شدند ، بی اعتمادی 2.7 میلیارد نفر نسبت به وعده های مارک زاکربرگ

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب به نقل از بیزینس اینسایدر، به نظر می رسد طی یک سال اخیر، فیس بوک و اینستاگرام بیش از هر شبکه اجتماعی اختلال داشته اند.

این در حالی است که شرکت های اسنپ چت و توییتر در این زمینه نسبتا قوی عمل نموده اند. اما شرایط فیس بوک و اینستاگرام در شرایطی بسیار خطرناک قرار دارند و این در حالی است که مدت زیادی از رسوایی های فیس بوک نگذشته است و پروژه بلند پروازانه ادغام شبکه های اجتماعی شرکت فیس بوک نیز مطرح است.

هر دو شبکه اجتماعی متعلق به فیس بوک طی 12 ماه گذشته شاهد تحولات چشمگیری بوده است. داده های به اشتراک گذاشته شده با اینسایدر نشان می دهد 2.7 میلیارد کاربر شرکت فیس بوک در سراسر دنیا که به فیس بوک وابسته هستند و از خدمات این شرکت برای ارتباط با دوستان خود ، برای کسب و کار یا مواردی مشابه استفاده می نمایند با مسائلی روبرو شده اند.

نرخ اختلالات اینستاگرام طی شش ماه اول سال 2019 تقریبا دوبرابر شده است. این رقم نسبت به دوره زمانی مشابه سال گذشته، پرش 90٪. برای فیس بوک را ثبت نموده است و برای اینستاگرام نیز شدید تر و تقریبا چهار برابر و 281٪ است. البته این داده به طور کامل تمامی ساعات قطعی سرویس ها را نشان نمی دهد اما می توان به طور کلی مقایسه ای نسبی در خصوص سال جاری و سال های گذشته داشته باشیم.

نمودار رشد اختلالات اینستاگرام و فیس بوک در برابر رقبا

این داده ها نشان می دهد که خدمات شرکت های رقیب مانند اسنپ چت و توییتر در طول آپدیت خود نسبتا پایدار به جای مانده اند، البته اسنپ چت نیز در ماه ژوئن 2019 یک نقص فنی گسترده را تجربه کرد اما این مسائل در برابر مسائل فیس بوک و اینستاگرام بسیار محدودتر است.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2144

به "فیس بوک و اینستاگرام رکوردار اختلال و عدم دسترسی شدند ، بی اعتمادی 2.7 میلیارد نفر نسبت به وعده های مارک زاکربرگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیس بوک و اینستاگرام رکوردار اختلال و عدم دسترسی شدند ، بی اعتمادی 2.7 میلیارد نفر نسبت به وعده های مارک زاکربرگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید