فراخوان مشمولان اعزامی به خدمت سربازی

به گزارش مجله نایس پاتوق، مسعود همتی گفت: مشمولانی که برگ آماده به خدمت برای خرداد ماه دریافت نموده اند را به خدمت سربازی فراخواند.

فراخوان مشمولان اعزامی به خدمت سربازی

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ سرپرست معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت:مشمولانی که برگ آماده به خدمت دریافت نموده اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) ، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج درآن اقدام نمایند.

وی اضافه کرد: کلیه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، دیپلم و زیردیپلم باید روز شنبه یکم خرداد ماه سال 1400 درساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

همتی اظهار داشت: مشمولان ضروری است اصل مدارک مورد احتیاج اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه ،برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تاهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای 10 درصد، خانواده درجه یک شهدا و... را به همراه داشته باشند.

سرپرست معاونت وظیفه عمومی کرمانشاه یادآور شد: کلیه مشمولان اعزامی باید قبل از تاریخ اعزام به مراکز درمانی مراجعه ودر خصوص بیماری کرونا مورد معاینه قرارگیرند، در ضمن برای پیشگیری از شیوع این ویروس، مشمولان اعزامی در روز اعزام مجددا مورد معاینه قرار خواهند گرفت.

وی تاکید نمود: عدم حضور به موقع در زمان و محل های مشخص شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

سرهنگ همتی در سرانجام گفت: متقاضیان در صورت احتیاج به اطلاعات بیشتر می توانند به وسیله پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه آگاه شوند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 خرداد 1400 بروزرسانی: 22 خرداد 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1617

به "فراخوان مشمولان اعزامی به خدمت سربازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان مشمولان اعزامی به خدمت سربازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید