دسترسی به مقالات علمی مرکز منطقه ای تا سرانجام تیرماه رایگان شد

به گزارش مجله نایس پاتوق، به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، این مرکز گفت با هدف ایفای نقشی هرچند کوچک در شرایط خاص پیش آمده، دسترسی به صورت مجازی به منابع اطلاعات علمی تمام متن این مرکز، برای اساتید، پژوهشگران، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و سایر هموطنان، بدون نیاز به کد شناسایی و کلمه عبور فراهم خواهد بود تا جامعه علمی کشور بدون مراجعه حضوری، نسبت به تأمین اطلاعات علمی مورد نیاز خود اقدام کنند.

دسترسی به مقالات علمی مرکز منطقه ای تا سرانجام تیرماه رایگان شد

مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، با دارا بودن طیف وسیعی از پایگاه ها و منابع اطلاعات علمی (نظیر پایگاه اطلااتی مجلات علمی معتبر کشور، پایگاه اطلاعاتی مقالات همایش های علمی ملی و بین المللی و سایر منابع علمی مورد نیاز پژوهشگران) نقش مهمی را در تأمین نیازهای اطلاعات علمی جامعه علمی جمهوری اسلامی ایران و کشورهای منطقه ایفا می کند.

عمده این اطلاعات و منابع به صورت برخط تهیه شده و از طریق وبگاه سازمان به آدرس www.ricest.ac.ir قابل دسترس است.

کاربران می توانند از طریق وبگاه این مرکز به آدرس (https:// https://ricest.ac.ir/) مقالات علمی مورد نیاز خود را دانلود و مطالعه کنند.

کاربران پس از جستجوی موضوع مورد نظر خود و کلیک بر روی گزینه پی دی اف یک تصویر مشاهده خواهند کرد که قیمت فایل مورد نیاز را صفر اعلام کرده است. پس از کلیک بر روی گزینه خرید فایل، در تصویر جمله فایل را به صورت رایگان دریافت کنید درج شده است که کاربر می تواند به صورت رایگان مقاله مورد نظر خود را دانلود کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1030

به "دسترسی به مقالات علمی مرکز منطقه ای تا سرانجام تیرماه رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسترسی به مقالات علمی مرکز منطقه ای تا سرانجام تیرماه رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید