ثبت نام متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در سامانه جدید

به گزارش مجله نایس پاتوق، قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از شروع ثبت نام از متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در سامانه جدید اطلاع داد.

ثبت نام متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در سامانه جدید

به گزارش مجله نایس پاتوق به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، حمید قاسمی ده چشمه گفت: با توجه به استقبال متقاضیان و مالکان خودروهای عمومی از سامانه قبلی و نظر به اینکه مدیریت کاملی بر فرایند عملیات تبدیل و پاسخگویی به تقاضاهای مصرف نمایندگان و صاحبان خودرو داشته باشیم، ثبت نام این افراد در سامانه جدید به نشانی GCR.NIOPDC.IR که در دامنه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تهیه شده است، انجام می گردد.

وی گفت: از آنجا که سامانه جدید به زیرساخت های اطلاعاتی مثل ثبت احوال و شاهکار متصل است، صاحبان خودرو می توانند با در اختیار داشتن شماره ملی و شماره تلفن همراه خود که متعلق به مالک خودرو باشد، به این سامانه مراجعه و مراحل ثبت نام خود را پیگیری نمایند.

قاسمی با بیان اینکه این سامانه به کارگاه های تبدیل و دوگانه سوز کردن خودروها متصل شده است، اضافه نمود: به این ترتیب افراد پس از ثبت نام، پیامکی را دریافت می نمایند که به ترتیب زمان و محل سکونت مالکان خودرو عملیات فراخوان و تبدیل انجام خواهد شد.

قاسمی استفاده خودروهای عمومی از این خدمات را رایگان اعلام نمود و گفت: براساس مصوبه شورای عالی اقتصاد، دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی شامل وانت های سبک و سنگین، تاکسی ها و مسافربرهای شخصی صددرصد رایگان است و هیچ هزینه ای برای مالکان خودرو در بر نخواهد داشت.

وی اضافه نمود: دوگانه سوز کردن خودروها علاوه بر تأثیری که بر اقتصاد خانوارها دارد، ارزش خودروها را نیز افزایش داده و توصیه می کنیم، مالکان خودروهای عمومی حتماً از شرایط پیش آمده استفاده نمایند.

قائم مقام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران درباره ثبت نام نمایندگان سامانه قبلی نیز گفت: افرادی که پیش از این در سامانه قبلی ثبت نام نموده اند و پیامک های فراخوان برای آنها ارسال شده حتماً به این پیامک ها توجه و به سایت یا شماره تلفن هایی که در پیامک اعلام شده مراجعه نمایند، زیرا در غیر این صورت نوبت آنها از دست می رود و افراد باید مجدداً ثبت نام نمایند و در نوبت تبدیل قرار گیرند.

قاسمی اضافه نمود: هم اکنون همه کارخانه ها و مراکز تبدیل با تمام ظرفیت در حال فعالیت هستند و با توجه به زیرساخت های مناسبی که فراهم شده است فرایند دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

وی درباره دوگانه سوز کردن خودروهای شخصی نیز گفت: در این مرحله اولویت با خودروهای عمومی است، اما پس از این مرحله نحوه ثبت نام دیگر خودروها از جمله خودروهای شخصی نیز به ترتیب اطلاع رسانی خواهد شد

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 997

به "ثبت نام متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در سامانه جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام متقاضیان دوگانه سوز کردن خودروها در سامانه جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید