امکان اعتبارسنجی مشتریان از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت

به گزارش مجله نایس پاتوق، امکان اعتبارسنجی از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت برای فروشندگان کالا جهت فروش قسطی با امنیت و سهولت فراهم شد.

امکان اعتبارسنجی مشتریان از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت

به گزارش خبرنگاران، بنابراعلام روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت، خدمت اعتبارسنجی در اپلیکیشن سکه برای صاحبان کسب و کار و مشتریان محترم فعال شد، این راهکار به صاحبان کسب و کار و فروشندگان کالا و خدمات که از اپلکیشین سکه به پرداخت ملت استفاده می نمایند، کمک می کند تا اعتبار مشتریان خود را با توجه به اطلاعات دریافتی از آن ها و تائید مشتری بسنجند.

این خدمت با ارائه امتیاز و رتبه اعتباری، سوابق چک های برگشتی، بدهی های گمرکی و مالیاتی، شرایط تسهیلات دریافتی از بانک ها، مؤسسات مالی، شرکت های لیزینگ و صندوق های عضو سامانه اعتبارسنجی، استعلام سوءپیشینه، قراردادهای در جریان و خاتمه یافته، وجه الضمان بانکی و... برای اشخاص حقیقی و حقوقی به صورت آنلاین، امکان شناخت شرایط و توان مالی مشتری را به منظور پرداخت اقساط، دریافت خدمات بیشتر و... فراهم می کند.

از جمله مزایای این خدمت، همگام بودن گزارش های ارائه شده با اطلاعات شبکه بانکی کشور، استفاده آسان عموم مردم و دسترسی سریع به گزارش های اعتباری در تمام ساعات شبانه روز است که در بخش های مختلفی همچون بهداشت و درمان، بیمه، تولیدنمایندگان لوازم خانگی، خودرو، بانکداری، آموزش، گردشگری، فروشگاه ها و... کاربرد دارد.

شما می توانید اپلیکیشن سکه را از مارکت های معتبر و یا شماره گیری (# 2 741 ) دریافت و نصب نمایید.

خاتمهی رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1155

به "امکان اعتبارسنجی مشتریان از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان اعتبارسنجی مشتریان از طریق اپلیکیشن سکه به پرداخت ملت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید