معاون سازمان خصوصی سازی: برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به نتایج قابل قبولی رسیدیم، تا نیمه اول سال جاری تکلیف تعیین می گردد

به گزارش مجله نایس پاتوق، عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی گفت که این سازمان برای واگذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس به نتایج قابل قبولی رسیده است.

معاون سازمان خصوصی سازی: برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به نتایج قابل قبولی رسیدیم، تا نیمه اول سال جاری تکلیف تعیین می گردد

به گزارش مجله نایس پاتوق و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ابوالقاسم شمس عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی درباره تاخیر در واگذاری سهام باشگاه های استقلال و پرسپولیس در سال 98 گفت: این دو شرکت فرهنگی و ورزشی در زمان انجام اقدامات لازم با مسائلی از قبیل تغییرات مدیریتی روبرو بودند که این موضوع باعث تاخیر در همکاری آنها شد، زیرا بعضی از اقدامات را هیئت مدیره باید تصویب کند تا به مرحله اجرا در آید.

وی ادامه داد: با وجود همه مسائل و حاشیه های موجود در این شرکت ها با همکاری وزارت ورزش و جوانان و جلسات برگزار شده به نتایج قابل قبولی رسیدیم. امیدواریم تکلیف این موضوع تا نیمه اول سال 99 تعیین گردد و به وسیله عرضه اولیه در فرابورس، کشف قیمت اجرا شده و عرضه های بلوکی در مراحل بعد صورت گیرد.

عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی اضافه کرد: زمانی که بحث واگذاری دو باشگاه به صورت جدی مطرح و حتی آگهی شد، فقط بحث واگذاری برند همراه با دارایی بود و به هیچ عنوان مسئله واگذاری هر یک از شرکت های فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس به وسیله بازار سرمایه مطرح نشده بود اما از مهر سال 98 نحوه واگذاری تغییر کرد و شرکت ها در حال واگذاری به وسیله پذیرش در بازار سرمایه هستند.

شمس در سرانجام تاکید نمود: طبق مذاکرات اجرا شده، اقدامات لازم در این زمینه در نیمه نخست امسال انجام شد و امیدواریم که کشف قیمت صورت گیرد. وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری این دو باشگاه بسیار پیگیر است و اقدامات مربوطه را تا به امروز برای انجام هر چه سریع تر فعالیت ها انجام داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 914

به "معاون سازمان خصوصی سازی: برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به نتایج قابل قبولی رسیدیم، تا نیمه اول سال جاری تکلیف تعیین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون سازمان خصوصی سازی: برای واگذاری استقلال و پرسپولیس به نتایج قابل قبولی رسیدیم، تا نیمه اول سال جاری تکلیف تعیین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید