تهدیدی که عملی شد؛ عزت اللهی در تبعید!

به گزارش مجله نایس پاتوق، سعید عزت اللهی یکی از سرشناس ترین ستاره های حاضر در بازار نقل وانتقالات تابستانه محسوب می گردد. در یک ماه گذشته، اخبار و شایعات درباره جدایی عزت اللهی از تیم دانمارکی به اوج خود رسید و تیم هایی مانند پرسپولیس، استقلال و سپاهان هم برای این ستاره باتجربه پا پیش گذاشتند و در پی آن بودند تا بتوانند رضایت نامه او را از باشگاه دانمارکی بگیرند؛ آن هم در شرایطی که در وهله نخست، پرسپولیسی ها مشتری دست به نقد عزت اللهی بودند؛ اما در ادامه راه، دو مدعی دیگر هم وارد رقابت برای جذب عزت اللهی شدند.

تهدیدی که عملی شد؛ عزت اللهی در تبعید!

مدیران باشگاه وایله کلوب دانمارک در مذاکرات اولیه با مسئولان باشگاه پرسپولیس، هزینه رضایت نامه عزت اللهی را 300 هزار یورو اعلام کردند؛ اما این رقم در روز های گذشته سیر صعودی عجیبی در پیش گرفت؛ به طوری که ابتدا به 400 هزار یورو ارتقا یافت و سپس ارقامی مانند 700 هزار یورو و یک میلیون یورو هم مطرح شد و حالا گفته می گردد که دانمارکی ها با توجه به مشتریان ایرانی عزت اللهی، حاضر به فروش ستاره تیم شان کمتر از یک میلیون یورو نیستند! سعید عزت اللهی در روز های گذشته شخصا وارد مذاکره با مدیران باشگاه وایله کلوب شده و در پی آن است تا رضایت نامه خود را بگیرد؛ اما گفته می گردد که با وجود مذاکرات صورت گرفته از سوی عزت اللهی، خبری از ارائه تخفیف به ستاره ایرانی نیست و مدیران باشگاه دانمارکی در پی آن هستند تا حداکثر درآمدزایی ممکن را از فروش هافبک ایرانی داشته باشند و همین مسئله باعث شده تا عملا جدایی عزت اللهی از تیم وایله کلوب دانمارک در بازار نقل وانتقالات تابستانه غیرممکن گردد.

سکونشینی در ازای تمدیدنکردن!

عزت اللهی در روز های گذشته در پی آن بود تا بتواند براساس قوانین موجود، قرارداد خود با تیم بعدی اش را تنظیم کند و در نقل وانتقالات زمستانه از جمع بازیکنان وایله کلوب جدا گردد. گفته می گردد که در این زمینه پرسپولیسی ها تمایل دارند تا به عنوان بازیکن آزاد، سعید عزت اللهی را به خدمت بگیرند و مذاکراتی هم در این باره صورت گرفته است. در نقطه مقابل، مسئولان باشگاه دانمارکی سعید عزت اللهی را تهدید نموده اند که او باید قراردادش را تمدید کند و در غیر این صورت او باید تا سرانجام نیم فصل سکونشین باشد. هافبک ایرانی در دو هفته آغازین فصل نو لیگ برتر دانمارک، جایی در لیست تیمش نداشت تا معین گردد که مسئولان باشگاه وایله کلوب در پی عملی کردن تهدید خود هستند.

گفته می گردد با وجود پیشنهاد های مطرح شده، فعلا سعید عزت اللهی حاضر به تمدید قراردادش نشده و باید دید که در روز های آینده تصمیم او چه خواهد بود. به نظر می رسد مسئولان باشگاه دانمارکی بر تصمیم خود مُصر هستند و حالا همگان در انتظار واکنش سعید عزت اللهی هستند که آیا او تا سرانجام نیم فصل برای جدایی از تیم وایله کلوب، سکونشینی را تجربه می نماید یا حاضر به تمدید قراردادش خواهد شد.

منبع: فوتبال 360

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1402 بروزرسانی: 9 مرداد 1402 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2242

به "تهدیدی که عملی شد؛ عزت اللهی در تبعید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدیدی که عملی شد؛ عزت اللهی در تبعید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید