صدور ویزا برای مسیرهای پرطرفدار توسط خبرنگاران

صدور ویزا توسط شرکت خبرنگاران برای تمامی مسیرهای پرطرفدار

یکی از مهمترین و اساسی ترین نیازهای هر فرد در طول مدت زندگی اش سفر کردن به نقاط مختلف است، به غیر از سفرهای ایرانگردی سفرهای خارجی جز مواردی هستند که سبب می شوند تا فرد تا فرهنگ و تمدن کشورهای دیگر آشنا شود. اما برای سفر به خارج از کشور لازم است تا تمهیداتی را قبل از رفتن در نظر داشته باشید، این به معنای آن است که شما هر زمان که تصمیم به سفر گرفتید نمی توانید با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در شهر مقصد سفرتان را آغاز کنید، چرا که بسیاری از کشورها قوانین و ضوابطی برای ورود مسافران خارجی دارند که از مهم ترین آن ها داشتن ویزای توریستی است. همواره صدور ویزا مسافرتی توسط کشور مقصدی که می خواهید به آن سفر کنید صورت می گیرد و این معنای آن است که آن ها اجازه حضور و ورود شما را تایید کرده اند و ویزاهای مسافرتی موقت هستند و مدت اعتباری که به شما می دهند بستگی به کشور مورد نظر و علت سفر شما دارد.

صدور ویزا برای مسیرهای پرطرفدار توسط خبرنگاران

شرکت مسافرتی خبرنگاران به منظور رفاه حال مسافران خود علاوه بر خدماتی نظیر بلیط هواپیما، رزرو هتل و تورهای متنوع تصمیم گرفته است که برای تمامی مسیرهای خود اقدام به ارائه ویزای توریستی بنماید و از این پس مسافران عزیز می توانند با ارائه مدارک مورد نظر برای کشور مقصدشان کارهای مربوط به صدور ویزا را بر عهده شرکت خبرنگاران بگذارند.

همانطور که می دانید ویزاهای مسافرتی موقت هستند و مدت زمان اعتبار آن بستگی به کشور مقصد و علت سفر دارد. معمولاً ویزا به صورت یک مهر یا برچسب در پاسپورت معین می شود که همین امر باعث شده که عده ای به اشتباه ویزا و پاسپورت را یکی بدانند.

انواع ویزا از نظر تعداد دفعات ورود و خروج

Single: شما تنها اجازه یک بار ورود به آن کشور را می دهد و با خروج شما از آن کشور، این ویزا باطل می شود.

Multiple: شما امکان ورود و خروج متعدد به کشور صادرکننده ویزا را در طی مدت اعتبار ویزا خواهید داشت.

لیست کشورهایی که خبرنگاران ویزا آن ها را صادر می کند

شرکت مسافرتی خبرنگاران برای تمامی مسیرهای زیر علاوه بر ارائه خدماتی نظیر بلیط هواپیما، رزرو هتل، تور و بیمه مسافرتی به منظور رفاه حال مسافران عزیز ویزای توریستی آن را هم نیز تهیه می کند.

منبع: الی گشت
انتشار: بروزرسانی: 15 مهر 1398 شناسه مطلب: 185

به "صدور ویزا برای مسیرهای پرطرفدار توسط خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور ویزا برای مسیرهای پرطرفدار توسط خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید