دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری در پذیرش نو نوا اسکوشا

به گزارش مجله نایس پاتوق، جدیدترین خبرها حاکی از این هستند که در تاریخ اول دسامبر استان نوا اسکوشیای کانادا با برگزاری جدیدترین پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود، دعوتنامه های جدیدی را برای متقاضیان صادر نموده است تا آنها تقاضای اقامت دائم را به وسیله جهت مهاجرتی اولویت های بازار کار که مرتبط با اکسپرس انتری است ارائه نمایند. این متقاضیان هم اکنون شانس این را دارند که به وسیله جهت اولویت های بازار کار نوا اسکوشا از طرف این استان انتخاب شوند. لازم به ذکر است تعداد متقاضیان منتخب اعلام نشده است.

دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری در پذیرش نو نوا اسکوشا

آنها باید از طرف کارفرمای خود معرفی نامه ارائه نمایند دال بر داشتن حداقل سه سال سابقه کار تمام وقت یا معادل آن پاره وقت. کار تمام وقت عبارت است از 30 ساعت کار در هفته و در طول سال. این اندازه سابقه کار باید ظرف پنج سال اخیر قبل از ارائه درخواست کسب شده باشد.

سطح دانش زبان انگلیسی/فرانسه متقاضیان نیز می بایست معادل CLB 5 باشد. متقاضیان می بایست حداقل یک سال سابقه کار مرتبط داشته و دارای مدرک معادل دیپلم کانادا باشند. متقاضیان از روز دریافت دعوتنامه 30 روز فرصت دارند درخواست کامل خود را به برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشا ارائه نمایند. متقاضیان باید نسخه ای از نتایج آزمون زبان، مدرک تحصیلی و جاب افر خود را همراه با درخواست کامل ارائه نمایند. اگر مدارک تحصیلی خارج از کانادا کسب شده باشد متقاضیان باید آن را معادل سازی نمایند.

لازم به ذکر است جهت مهاجرتی اولویت های بازار کار نوا سکوشا متقاضیان مهاجرت را بر اساس نیازهای بازار کار این استان دعوت می نماید.

متقاضیان برای اینکه از طرف استان نوا اسکوشا و به وسیله جهت مهاجرتی اولویت های بازار کار انتخاب شوند باید ابتدا پروفایل اکسپرس انتری داشته باشند. سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. متقاضیانی که مایل به ارائه پروفایل اکسپرس انتری خود هستند می توانند علیرغم برقراری محدودیت های کرونایی این کار را انجام دهند. اداره مهاجرت کانادا پروفایل های تازه را می پذیرد و به درخواست های اقامت دائم رسیدگی می نماید. متقاضیانی که دعوتنامه دریافت نموده اند 60 روز تقویمی فرصت دارند درخواست خود برای انتخاب شدن از طرف استان نوا اسکوشا را تکمیل کند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 8 اسفند 1400 بروزرسانی: 8 اسفند 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1940

به "دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری در پذیرش نو نوا اسکوشا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از متقاضیان اکسپرس انتری در پذیرش نو نوا اسکوشا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید