تصمیم IWF به برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری، گرجستان میزبان می گردد

به گزارش مجله نایس پاتوق، فدراسیون جهانی وزنه برداری تصمیم دارد بعد از المپیک، مسابقات جهانی بزرگسالان را در گرجستان برگزار کند.

تصمیم IWF به برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری، گرجستان میزبان می گردد

با ما سفر کنید و با تور گرجستان ارزان از زیباترین کشور اروپا دیدن کنید و شهر زیبای تفلیس را ببینید.

به گزارش خبرنگاران، فدراسیون جهانی وزنه برداری با توجه به تعطیلی یک ساله مسابقات در سال 2020، تصمیم دارد بعد از المپیک، مسابقه جهانی بزرگسالان را در گرجستان برگزار کند. پیش از این در رشته هایی چون کشتی و وزنه برداری، در سالی که بازی های المپیک برگزار می شد، مسابقات جهانی به انجام نمی رسید.

البته اتحادیه جهانی کشتی در سال 2016 برای اولین بار مسابقه جهانی اوزان غیرالمپیکی را برگزار کرد، اما با توجه به اینکه کرونا بازی های المپیک را یک سال به تعویق انداخت و در بیشتر ایام سال 2020 مسابقات بین المللی و رسمی به تعطیلی کشیده شدند، حالا هم اتحادیه جهانی کشتی و هم فدراسیون جهانی وزنه برداری قصد دارند مسابقات جهانی را بعد از المپیک برگزار نمایند.

UWW پیش از این از برگزاری مسابقه جهانی کشتی در 10 وزن المپیکی و غیرالمپیکی در مهر ماه در نروژ خبر داده است. IWF هم به کشورها اعلام نموده که مسابقات جهانی بزرگسالان مهر ماه امسال در گرجستان به انجام خواهد رسید.

وزنه بردارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را از دست دادند به همراه المپیکی ها می توانند خود را برای شرکت در مسابقات جهانی گرجستان آماده نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1704

به "تصمیم IWF به برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری، گرجستان میزبان می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم IWF به برگزاری مسابقات جهانی وزنه برداری، گرجستان میزبان می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید