ترامپ، توییتر را واقعا خسته کننده و به درد نخور دانست

به گزارش مجله نایس پاتوق، رئیس جمهوری پیشین آمریکا که اوایل سال جاری فعالیتش در توییتر به حالت تعلیق درآمد، در مصاحبه ای از توییتر انتقاد نموده و این رسانه اجتماعی را واقعا خسته کننده و به درد نخور توصیف کرد.

ترامپ، توییتر را واقعا خسته کننده و به درد نخور دانست

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا این اظهارات را در مصاحبه ای با شان هنیتی در شبکه خبری فاکس نیوز مطرح نمود که شامگاه آدینه پخش شد. او استدلال کرد که اطلاعیه های مطبوعاتی یک شکل بسیار برازنده تر از ارتباطات نسبت به توییتر است.

شان هنیتی به این رئیس جمهور سابق گفت: فعالیت شما در توییتر و دیگر پلتفورم های رسانه اجتماعی تعلیق شد و شما اکنون بیانیه های ریاست جمهوری خودتان را دارید که وایرال می شوند.

ترامپ پاسخ داد: من واقعا حرفم را می زنم چون ما بیانیه منتشر می کنیم. هر بار که بیانیه ای منتشر می کنیم، از آن همه جا هست. این بهتر از توییتر است، بسیار برازنده تر از توییتر. توییتر هم اکنون بسیار خسته کننده شده است. خیلی ها در حال ترک توییتر هستند. توییتر بسیار بسیار خسته کننده شده است.

ترامپ که پیش از تعلیق شدن فعالیتش یکی از فعالان پر و پا قرص و مشتاق توییتر بود، در ادامه شرح داد که چگونه قبل از حضور در این پلتفورم، این شرکت رسانه های اجتماعی را یک چیز شکست خورده می دانست.

دونالد ترامپ گفت: سال ها پیش که کار با توییتر را آغاز کردم، شبیه یک مفهوم و بستر رسانه ای شکست خورده بود و بعد هیجان انگیز شد. و صادقانه بگویم که کارهای زیادی با آن داشتم. خیلی هیجان انگیز شد و اکنون خسته کننده است و دیگر به درد نمی خورد.

توییتر در ماه ژانویه به دنبال وقوع شورش در کنگره آمریکا، حساب کاربری ترامپ را برای همواره به حالت تعلیق درآورد. ترامپ هم بعدا گفت که یک پلتفورم آنلاین برای خودش راه اندازی می نماید.

ماه مارس گزارش هایی از فعالیت های این رئیس جمهوری سابق و تیمش برای شراکت با چندین اپلیکیشن به منظور ساخت یک شبکه رسانه اجتماعی شخصی منتشر شد. ترامپ آدینه گفت که مایل است شبکه اجتماعی خودش را داشته باشد، البته او به زمان آن اشاره ای نداشت.

ترامپ در برنامه فاکس نیوز گفت: ما به دنبال آن هستیم. پلتفورم های دیگر را آنالیز می کنیم. افراد زیادی هستند که تمایل دارند از پلتفورم های کنونی خارج شوند. آنها باید قوی باشند. نمی توان آنها را با آمازون و گوگل تحت سلطه قرار داد.

او در این مصاحبه بار دیگر درخواستش مبنی بر رویارویی غول های فناوری با نظارت ضد انحصاری را بازگو کرد. ترامپ گفت: شما به قوانین ضد انحصاری احتیاج دارید. شما باید کاری در این رابطه انجام دهید.، ایسا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1583

به "ترامپ، توییتر را واقعا خسته کننده و به درد نخور دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ، توییتر را واقعا خسته کننده و به درد نخور دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید