بخندید تا لاغر شوید!

به گزارش مجله نایس پاتوق، لبخند زدن روی روان، جسم و سلامت بدن تأثیر مثبتی دارد و با خندیدن می توان کالری های زیادی را سوزاند طی محققان طی تحقیقات خود میان افرادی که هر روز لبخند می زدند متوجه شده اند که متابولیسم این دسته افراد فعال تر از دیگران است.

بخندید تا لاغر شوید!

5 روش عجیب برای لاغری

به گزارش خبرنگاران به نقل از fararu ، برای کاهش وزن می توان از برخی روش های غیرمعمول و عجیبی که بسیار آسان هستند، اما شما به فکر استفاده از آن ها نیستید، کمک گرفت.

به گزارش مشرق، سوخت و ساز چربی و کالری های بدن سبب می شود تا شما به وزن ایده آل خود برسید؛ ورزش کردن و خوردن غذا های کم کالری به کاهش وزن کمک بسزایی می کند، اما گاهی اوقات برای چربی سوزی می توان از برخی روش های غیر معقول استفاده کرد؛ روش هایی که همگی باعث سوخت ساز بدن و شکسته شدن توده های چربی می شوند.

در اینجا به معرفی برخی از روش های غیر معمولی که سبب کاهش وزن شما می شوند می پردازیم.

قرار دریافت در جای سرد

قرار دریافت در محیطی که دمای آن سرد و پایین باشد سبب می شود تا چربی های بدن شکسته شود. تحقیقات محققان نشان داده است که آب و هوا روی فعالیت بدن تأثیر بسزایی دارد و می تواند به کاهش کالری ها و سوخت و ساز بدن منجر شود.

خوردن آب سرد

خوردن آب سبب می شود متابولیسم بدن به حد طبیعی خود برسد و طی تحقیقات انجام گرفته مشخص شده است خوردن آب سرد باعث شکسته شدن کالری ها و سوخت و ساز چربی های بدن می شود پس اگر به دنبال کاهش وزن هستید خوردن آب سرد را از قلم نیاندازید.

آدامس جویدن

جویدن آدامس متابولیسم بدن را بالا می برد و به سوختن چربی و کالری های بدن کمک می کند؛ جویدن آدامس بعد از غذا یا میان وعده های غذایی می توانید کاهش وزن سریعی را برای شما به ارمغان بیاورد.

اهدای خون

اهدای خون باعث کاهش تعداد کالری های بدن و سوخت و ساز چربی ها می شود ماهی یکبار خون اهدا کردن سبب می شود تا حجم زیادی از کالری های بدن از بین بروند.

لبخند زدن

شاید شما هم شنیده باشید که خندیدن بهترین راه درمان بیماری ها است تحقیقات مختلف نشان داده لبخند زدن روی روان، جسم و سلامت بدن تأثیر مثبتی دارد و با خندیدن می توان کالری های زیادی را سوزاند طی محققان طی تحقیقات خود میان افرادی که هر روز لبخند می زدند متوجه شده اند که متابولیسم این دسته افراد فعال تر از دیگران است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 آذر 1399 بروزرسانی: 14 آذر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1265

به "بخندید تا لاغر شوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخندید تا لاغر شوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید