آیا بی توجهی به پیشرفت شما یاری می نماید؟

به گزارش مجله نایس پاتوق، همواره حرف اطرافیان به پیشرفت شما یاری نمی کند

در دنیای کسب و کار بهتر است گوش های خود را تیز کنید و حرف های متفاوت را بشنوید، ولی هر حرفی ارزش شنیدن ندارد و ممکن است شما را از راستا موفقیتتان دور کند. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید تا با یک ماجرا این موضوع را برای شما شرح دهیم.

آیا بی توجهی به پیشرفت شما یاری می نماید؟

صدای به شدت حیرت آور و تکان دهنده ای بود، مجبور شدم در پی صدا بروم تا مطمئن شوم که به درستی آن را شنیدم. دوباره گوش دادم و بله واقعاً کسی آنجا بود. صدایی که هرگز تصور نمی کردم بشنوم. مردم به او اعتراض می کردند. آن ها به یکی از بااستعدادترین نوازندگان گیتار در تاریخ بشری، یک شخصیت مشهور که در بیش از 30 سال گذشته الهام بخش بسیاری از نوازندگان گیتار راک و بلوز بوده است، اعتراض می کردند.

صدای غیرمنتظره پیروزیت

26 تیرماه سال 1361 بود که یک جوان تقریباً ناشناخته تگزاسی به نام استیوی ری، دنیا را با طوفانی به تسخیر خود درآورد. جمعیتی که آن شب استیوی را هو می کردند هنوز متوجه این نشده بودند که او چه کسی است. استیوی در جشنواره معتبر جاز مونترئوس با گروهش، Double Trouble می نواخت.

استیوی صحنه را به تسخیر خود درآورد و عملکرد فوق العاده و مجذوب نماینده او با استفاده از سبک بلوز گیتار الکتریکی باعث شد در کوتاه مدت به عنوان یک ستاره فوق العاده شناخته گردد. از بدشانسی او، اغلب تماشاگران اروپایی که آن شب حضور داشتند، ظاهراً سبک سنتی و آکوستیک موسیقی بلوز را ترجیح می دادند. به طوری که بسیاری در طول کل اجرا، او را هو کردند و به او اعتراض کردند.

همواره به مخاطبان گوش ندهید

تصور کنید چقدر ناراحت نماینده و تکان دهنده است وقتی می شنویم دوره حرفه ای استیوی افسانه ای فقط هفت سال به طول انجامید و طی یک مرگ غم انگیز از دنیای موسیقی خداحافظی کرد.

مهمترین درس هایی که باید از زندگی استیوی ری آموخت:

اول، استیوی اجرا را متوقف نکرد. او اعتراض مردم را نادیده گرفت و کار خود را ادامه داد. او برای نحوه اجرای منحصربه فرد خود سعی نکرد عذرخواهی کند و روش خود را عوض نکرد. او خود را با سلایق آن ها تطبیق نداد یا کارش را متوقف نکرد.

دوم، او با ادامه دادن راه خود و پافشاری بیشتر به پیروزیت رسید. جشنواره جاز مونترو درواقع تبدیل به سکوی پرتابی شد که کل موسیقی استیوی را دگرگون کرد.

راهی که شما باید در پیش بگیرید

اگر استیوی ری به اعتراض مستمعین گوش می داد چه می شد؟

اگر او اجرای خود را به سرانجام نرسانده بود یا دو شب دیگر برای اجرا در دو جشنواره باشگاهی کوچک نمانده بود چه می شد؟

آیا کنسرت های بسیار خوبی که در آن بووی و براون او را کشف کردند، به او یاری کرد که کار خود را ادامه دهد؟

1- باید خطر کنید تا پیروز شوید.

2- باید کوشش کنید تا به جایی که می خواهید برسید.

3- باید خودتان با همان صدای منحصربه فرد و سبک برقراری ارتباط، مسئول بازاریابی و فروش خودتان باشید.

مردم ممکن است به شما اعتراض نمایند، اما دیگران (بسیاری از افراد دیگر) نیز شما را تشویق خواهند کرد. بر این تشویق ها تمرکز کنید و مسیری را که در پی آن بودید دنبال کنید!

منبع: الی گشت
انتشار: 2 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1401 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1987

به "آیا بی توجهی به پیشرفت شما یاری می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا بی توجهی به پیشرفت شما یاری می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید