آرامش تیمی که می خواهد استقلال را بهم بریزد از بین خواهیم برد

به گزارش مجله نایس پاتوق، کامران منزوی در حاشیه مراسم معارفه آندره استراماچونی سرمربی جدید استقلال گفت: وضعیت استقلال رو به بهبود است و مطمئن باشید در روزهای آینده آرامش خاصی در باشگاه حکمفرما خواهد شد.

آرامش تیمی که می خواهد استقلال را بهم بریزد از بین خواهیم برد

وی ادامه داد: تمام تلاش مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این است که بتوانند استقلال را به آن جایگاه واقعی اش رسانده و با آرامشی که برایش به وجود می آورند، این تیم بتواند به قهرمانی برسد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه نمود: هواداران چندین سال است که قهرمانی از استقلال ندیده اند ولی ما این بار تلاش می کنیم تا با حضور یک سر مربی خارجیِ خوب و بازیکنان باکیفیت، به قهرمانی دست پیدا کنیم.

منزوی با انتقاد از برخی تیم ها که به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال هستند، گفت: متأسفانه عده ای به دنبال این هستند که آرامش استقلال را بر هم بزنند، آنها با گفتن رقم های بالا و دادن دلار به بازیکنان ما، به دنبال این هستند تا جو تیم را متشنج کنند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال شرح داد: استقلال مظلوم واقع شده درحالی که همه تیم ها پیشنهاد ریالی می دهند، یک تیم به دنبال این است که به بازیکن ما دلار بدهد اما تعصب هنوز در تیم استقلال وجود دارد و بازیکنان ما عاشقانه برای استقلال بازی می کنند.

وی گفت: مطمئن باشید من آرامش تیمی را که به دنبال بر هم زدن جو استقلال است، بر هم می زنم و اجازه نمی دهم به تیم ما ضربه بزنند. خیلی ها به دنبال این هستند که استقلال به قهرمانی دست پیدا نکند.

منزوی در خصوص وضعیت حسین حسینی و وریا غفوری گفت: وریا و سید، دو ساله با استقلال به توافق رسیدند، پیش نویس قرارداد آنها آماده شده و تنها منتظر امضای مدیرعامل است.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خاتمه گفت: همه ما تلاش می کنیم تا استقلال را به جایگاه واقعی اش برسانیم و مطمئن باشید با حمایت هواداران، این اتفاق رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 236

به "آرامش تیمی که می خواهد استقلال را بهم بریزد از بین خواهیم برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرامش تیمی که می خواهد استقلال را بهم بریزد از بین خواهیم برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید