گالری آران، میزبان نمایشگاه پاییز است از بهداد لاهوتی

به گزارش مجله نایس پاتوق، گالری پاییز است نمایشگر آثار هنری حجمی بهداد لاهوتی است که در گالری پروژه های آران برگزار شده است. با گزارش اختصاصی خبرنگاران همراه باشید تا با هم سری به این گالری بزنیم و از آثار هنری دیدن کنیم.

گالری آران، میزبان نمایشگاه پاییز است از بهداد لاهوتی

نمایشگاه پاییز است چهارمین نمایشگاه انفرادی بهداد لاهوتی در گالری آران است. در این نمایشگاه آثار هنری حجمی این هنرمند با موضوع پاییز به نمایش در آمده است. این نمایشگاه تا آخر این هفته در گالری آران برگزار می شود و با توجه به اینکه در روزهای تعطیلی این هفته گالری آران باز بوده و پذیرای علاقه مندان است، فرصت خوبی دارید تا سری به آن زده و از نمایشگاه پاییز است دیدن کنید.

گالری آران همه روزه به جز شنبه ها باز است و ساعت کار آن هم در روزهای غیر از جمعه 1 تا 7 شب و جمعه ها از 4 تا 8 شب است. این گالری در تهران، خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر قرار گرفته است.

در ادامه ضمن دیدن تصاویر اختصاصی خبرنگاران از این گالری، مختصری از توضیحات وب سایت گالری آران درباره این نمایشگاه را می خوانیم.

بهداد لاهوتی در چهارمین نمایشگاه انفرادی خود در گالری آران، معنا و نظم مجسمه سازی را به چالش می کشد.

هنرمند مصر است که این آثار معین کننده یا سمبولیک نیستند؛ همزمان بازنمایانه یا آموزنده نیز نیستند.

.این قطعات که به نظر می رسد از نوار نقاله کارخانه خارج شده اند، کارکرد خود را از دست داده اند و تنها زیبائی طبیعی شان برجسته تر شده است

در ادامه توجه شما را به دیدن سایر تصاویر این نمایشگاه جلب می کنیم.

کدام یک از آثار هنری به نمایش در آمده در این گالری توجه شما را بیشتر به خود جلب کرده است؟ نظرات خود را با خبرنگاران و خوانندگان ما در میان بگذارید.

منبع: کجارو / aarangallery.com
انتشار: 11 خرداد 1401 بروزرسانی: 11 خرداد 1401 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2020

به "گالری آران، میزبان نمایشگاه پاییز است از بهداد لاهوتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گالری آران، میزبان نمایشگاه پاییز است از بهداد لاهوتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید