کمانداران نرفته، برگشت خوردند!

به گزارش مجله نایس پاتوق، مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جهام جهانی داخل سالن تیروکمان در حالی در لاس وگاس آمریکا برگزار گردید که کمانداران ایران با شکست در مرحله مقدماتی از راهیابی به مرحله حذفی بازماندند.

کمانداران نرفته، برگشت خوردند!

مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جهام جهانی داخل سالن تیر و کمان در حالی در لاس وگاس آمریکا برگزار گردید که کمانداران ایران با شکست در مرحله مقدماتی از راهیابی به مرحله حذفی بازماندند. مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی داخل سالن تیروکمان در لاس وگاس آمریکا برگزار گردید و کمانداران ایران که با هزینه شخصی در این تورنمنت شرکت نموده بودند با شکست در مرحله مقدماتی از راهیابی به مرحله حذفی بازماندند و از دور رقابتها حذف شدند. در مرحله فینال جام جهانی داخل سالن تیروکمان بیش از پانصد کماندار در بخش ریکرو و کامپوند در رده سنی جوانان، نوجوانان و بزرگسالان حضور داشتند.

امید نجاری (مدیر تیم ملی و سرپرست کاروان تیروکمان)، اسماعیل عبادی و نیما محبوبی (عضو تیم ملی کامپوند مردان)، مجید احمدی (سرمربی تیم ملی کامپوند)، رضا شبانی و ابوالفضل حسینی (عضو تیم ریکرو)، فاطمه قاسم پور و علیرضا بی کی (عضو تیم کامپوند) نفرات اعزامی به آمریکا بودند.

5، 160

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 154

به "کمانداران نرفته، برگشت خوردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمانداران نرفته، برگشت خوردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید