منصوریان: ذوب آهن فرقی با قرمز و آبی ندارد، رجب زاده و رضایی با ما ادامه نمی دهند

به گزارش مجله نایس پاتوق، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن امیدوار است که رفتار صدا و سیما مبنی بر استفاده نکردن از کلمه ایران بعد از نام تیم ذوب آهن سهوی بوده باشد.

منصوریان: ذوب آهن فرقی با قرمز و آبی ندارد، رجب زاده و رضایی با ما ادامه نمی دهند

به گزارش مجله نایس پاتوق، علیرضا منصوریان، سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی برابر پارس جنوبی جم، گفت: انتخاب ذوب آهن از سوی من، یک انتخاب منطقی و دو طرفه بوده است. سعی می کنم به نحو احسن در راستای اهداف ذوب آهن کوشش کنم.

او در مورد بازی هم اظهار کرد: با یک نگاه معمولی معین می گردد موقعیت پارس جنوبی از ما بهتر است. بازی آسانی نخواهیم داشت. تا سرانجام فصل بازی آسانی نداریم. هر تیمی سعی می نماید از بازی خانگی اش استفاده کند و پیروز گردد. پارس جنوبی جم تیم خوبی است اما ما پتانسیل خوبی داریم. بازیکنان ما احتیاج به تحول روحی داشتند. قبل از مباحث تاکتیکی یک تیم باید بازیکنانش با هم رفیق باشند. با اتحاد می توانیم مسائل را از بین ببریم. هدف ما رسیدن به این اتحاد و همبستگی است. بازی های سختی را پیش روی داریم. در بهمن ماه دو بازی سخت در پلی آف لیگ قهرمانان داریم. در ابتدای کار احتیاج به نتیجه گیری داریم تا اعتماد به نفس تیم برگردد. تاکتیک و روش تیم قطعا تغییر خواهد نمود.

منصوریان در مورد استفاده نکردن از کلمه ایران بعد از نام ذوب آهن در یکی از برنامه های خبری تلویزیون هم افزود: من همین الان این موضوع را فهمیدم. در لیگ قهرمانان پرچم ایران روی لباس تیم های ایرانی می خورد، پس فرقی بین آبی و قرمز و سایپا و ذوب آهن نیست همه باید برای نام ایران کوشش کنیم. من از این موضوع اطلاعی نداشتم. امیدوارم این موضوع سهوی بوده باشد.

سرمربی ذوب آهن در خصوص محرومان و مصدومان تیم هم اظهار کرد: برای این بازی فقط هادی محمدی محروم است اما مصدوم نداریم. فقط نگران وضعیت سه بازیکنم به خاطر فشار بدنی هستم. باید به نمازی خسته نباشید بگویم. او در اینجا زحمت کشیده است. من از این موضوع که مربی جدید زحمات مربی قدیمی را فراموش می نماید، متنفرم. نمازی در این تیم زحمت کشید و به او خسته نباشید می گویم. ما فشار تمرینات را زیاد کردیم. فردا بازی آسانی نداریم. امیدوارم بتوانیم در اولین حضورم در اولین بازی خانگی بتوانیم پیروز شویم.

او در مورد دستیارانش و رفتن رجب زاده و رضایی؛ دستیاران امید نمازی هم گفت: زمانی که من به اینجا آمدم، با تمام احترام، رجب زاده و رضایی داخل مجموعه نبودند و من حق انتخاب داشتم و به همین دلیل از نیروهای بومی مثل علی دهقانی که آماده رشد در مربی گری است، استفاده کردم.

منصوریان در مورد مظاهری هم بیان نمود: رشید بازیکن ماست و با تمام وجود برای ما بازی می نماید. نحوه برخورد آذری با آن حواشی کاملا پدرانه بود. به مظاهری گفتم اینجا خانه اوست. با او قرار گذاشتیم تا مسیر رو به رشدش را ادامه دهد.

به گزارش مجله نایس پاتوق، در ابتدای این نشست مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن از خبرنگار شبکه خبر خواست تا میکروفون این شبکه را از جلوی منصوریان بردارد تا او صحبت هایش را آغاز کند. او دلیل اینکار را اینطور بیان نمود: به درخواست سعید آذری مدیرعامل باشگاه و به علت رفتار شبکه خبر در مورد نحوه استفاده از نام تیم ذوب آهن در یکی از برنامه هایش که بعد از نام ذوب آهن از کلمه ایران استفاده نکرده بودند، لوگوی این شبکه نباید در کنفرانس خبری باشگاه ذوب آهن و برابر سرمربی تیم قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 98

به "منصوریان: ذوب آهن فرقی با قرمز و آبی ندارد، رجب زاده و رضایی با ما ادامه نمی دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: ذوب آهن فرقی با قرمز و آبی ندارد، رجب زاده و رضایی با ما ادامه نمی دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید