طالع بینی (فال) ازدواج فروردین 2019

به گزارش مجله نایس پاتوق، فال ازدواج فروردین، برج حمل (قوچ):

مسائل را با شریک زندگی خود را به صورت مسالمت آمیزحل کنید.

سال 2019 ممکن است برای زندگی زناشویی شما تا حدودی نا امید نماینده باشد زیرا زحل امسال از فاصله ی دهمین خانه از صورت فلکی شما عبور می نماید و می تواند تغییرات عظیمی را در زندگی زناشویی شما ایجاد کند. در اخترشناسی ازدواج برج حمل، نشانه هایی حاکی از اختلافات و جر و بحث، با شریک زندگی شما در طول امسال وجود دارد. شما ممکن است در خصوص چیزهای کوچک یک سری نزاع ها و درگیری ها داشته باشید. اگر هر دوی شما خیلی خوب به یکدیگر احترام بگذارید و همدیگر را درک کنید، دیگر مسئله ای نخواهید داشت. بهتر است مسائل خود را با بحث در خصوص همه چیز با صبورترین و آرام ترین حالت ممکن درست کنید. این به شما و شریک زندگی شما یاری می نماید تا مسائل خود را به روشی بهتر حل کنید. کسانی که قصد ازدواج دارند ممکن است برای پیدا کردن یک مورد مناسب با تأخیر روبرو شوند. بهتر است در این مرحله آرام باشید. خوب است اگر وقفه های جزئی بوجود بیاید برای کسانی که شریک زندگی خود را پیدا می نمایند و نامزد می شوند، ممکن است با مشکل روبرو شده و با یکدیگر مشاجره نمایند. بهتر است منتظر روزهای فرخنده تر باشید تا در موقع مناسب وارد گود شوید، زیرا این روزها مطابق با فال ازدواج برج حمل 2019 به نفع شما نیست.

طالع بینی (فال) ازدواج فروردین 2019

افراد مجرد ممکن است زوج مناسب را بیابند!

شما پیشنهادات ازدواج را در سال 2019 دریافت خواهید کرد ، اما ممکن است به دلایلی دچار سردرگمی شوید و از شریک زندگی خود ناراضی شوید. و در آخر ، نتیجه منفی خواهد بود زیرا Rahu از 4 خانه از سمت الراس در حال گذر است. از این رو ، برای ازدواج بیشتر کوشش کنید و با توصیه یک شخص مورد اعتماد کارتان را ادامه دهید. روز و زمان مناسب برای جشن گرفتن این روزهای بزرگ را معین کنید. حواستان به روزهای منفی باشد، تا بتوانید اقدامات احتیاطی را انجام داده و متناسب با آن کارهایتان را انجام دهید به طور خلاصه، اگر شما و همسرتان مثبت فکر کنید، در طول امسال با توجه به فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019 با مسائل کمتری در زندگی مشترکتان روبرو خواهید شد. اگر مسائل کوچک را نادیده بگیرید یا رها بکنید مسائلتان کاهش می یابد، و زندگی متاهلی شما نیز در آینده هماهنگ تر خواهد ماند. همانطور که در فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019 مشاهده می گردد. اجازه ندهید که این مسائل زود گذر به شما و شریک زندگی شما صدمه بزند. به وسیله برطرف موانع کار کنید و در سال 2019 زندگی شادی خواهید داشت.

اتفاقات خوب و بد امسال:

به اتفاقات خوب و بد و نکات آن ها می پردازیم.

فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019 نشان می دهد که چگونه از اتفاقات منفی دور شوید.

1. هنگامی که زحل در خانه 10 حضور دارد، سعی کنید از هر نوع جدالی با شریک زندگی خودداری کنید. مجردها نباید وارد روابط شوند و افرادی که مشغول برنامه ریزی برای نامزدی خود هستند، فقط تاریخ آن را به یک روز خوش یمن دیگر موکول نمایند.

2. اگر هنوز ازدواج نکرده اید، آرام و شکیبا باشید. هنوز زمان مناسب برای آن نیست، برترین کار این است که تا یک زمان مناسب طبق فال برج حمل 2019 برای ازدواج صبر کنید.

فال ازدواج برج حمل (قوچ) سال 2019 نشان می دهد که چگونه می توان از مثبت ها برترین استفاده را برد.

1. اختلافات و نزاع های کوچک حل و فصل خواهند شد اگر شما و شریک زندگیتان تصمیم دارید این کار را با هم انجام دهید مطابق فال مربوط به ازدواج در سال 2019 ممکن است.

2. حتی اگر مسئله ای پیش آمد، آرامش خود را حفظ کنید و درگیر نشوید. این به شما یاری می نماید تا زندگی زناشویی خود را از دردسرهای بیشتر محافظت کنید.

این نوشته برگرفته از سایت معتبر هندی ganeshaspeaks است.

منبع: اُکالا
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1870

به "طالع بینی (فال) ازدواج فروردین 2019" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طالع بینی (فال) ازدواج فروردین 2019"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید