سعید ملایی: از خانواده جودو عذرخواهی می کنم

به گزارش مجله نایس پاتوق از اندونزی، سعید ملایی ملی پوش جودو در وزن 81- پس از کسب مدال نقره بازیهای آسیایی گفت: واقعیت این است که جنگیدم و تلاشم را کردم و برای مسابقه برنامه داشتم اما تقدیر این بود که دوم شوم و نقره بگیریم.

سعید ملایی: از خانواده جودو عذرخواهی می کنم

وی ادامه داد: ضروری است از خانواده جودو و تمام کسانی که از من حمایت کردند عذرخواهی کنم.ببخشید که نتوانستم دومین مدال جودو در بازیهای آسیایی را کسب کنم.حریف در اختیارم بود و تا آخرین ثانیه های مسابقه از حریف پیش بودم اما داوران اخطار اول را بی خود به من دادند و من در خاتمه بازنده شدم. لابی قزاق ها در خاتمه فینال باعث شد به من اخطار دهند و بازنده شوم.

ملایی که پس از 13 سال از کسب مدال آرش میر اسماعیلی در مسابقات حهانی2017 مدال برنز گرفت، اعلام کرد: عهدی با خودم داشتم که پس از المپیک لندن بی حاشیه تمرین کنم.از حاشیه ها دوری کردم و نتایج خوبی در مسابقات گرفتم . اگر کمکم نمایند می توانم دوباره اوج بگیرم و حتی در المپیک برای کسب طلا کوشش کنم و ان شالله مدال طلا بگیرم.

ملی پوش جودو ایران در پاسخ به این سوال که اگر حریف قزاق در خاتمه فینال شرایط تو را داشت مثل تو بازنده می شد، گفت:شاید به او اخطار نمی دادند اما تقدیر این بود که ببازم.به حریف قزاق تبریک می گویم و بازهم از همه طرفدارانم و خانواده جودو عذرخواهی می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 آبان 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 26

به "سعید ملایی: از خانواده جودو عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید ملایی: از خانواده جودو عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید