سایه سنگین کرونا بر نحوه برگزاری لیگ برتر کشتی

به گزارش مجله نایس پاتوق، به گزارش خبرنگاران، مسئولان سازمان لیگ کشتی روز گذشته نشست ویژه ای را با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار کردند تا تکلیف لیگ برتر سال 1400 روشن شود.

سایه سنگین کرونا بر نحوه برگزاری لیگ برتر کشتی

طرفین حاضر در این نشست به این جمع بندی رسیدند که می توان پیکارهای لیگ برتر آزاد و فرنگی را یک هفته بعد از مسابقات جهانی 2021 نروژ استارت زد، اما باز هم همه چیز زیر سایه کرونا قرار گرفته است. البته این بدان معنا نیست که محدودیت های کرونایی باعث لغو لیگ کشتی در سالجاری شود، بلکه متولیان فدراسیون و سازمان لیگ سعی دارند این پیکارها را به خوبی با شرایط موجود کشور تطبیق دهند.

بطوریکه گفته شده اگر واکسیناسیون عمومی تا آن زمان انجام شود و شرایط کشور تا مهر ماه به لحاظ کرونا در شرایط کنترل شده ای قرار داشته باشد، مسابقات لیگ هم مثل ادوار پیش از کرونا، به صورت رفت و برگشت برگزار شود. اگر هم شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور به گونه ای جدی تر بود، مسابقات همچون سال گذشته به صورت متمرکز به بر پا شود.

به گزارش خبرنگاران، مسابقات کشتی قهرمانی جهان در دو بخش آزاد و فرنگی طی روزهای 10 تا 18 مهرماه به میزبانی شهر اسلو مرکز نروژ برگزار خواهد شد که پیکارهای لیگ برتر کشتی هم با صلاحدید متولیان فدراسیون پس از این رویداد جهانی آغاز می شود. البته سازمان لیگ در نظر دارد پس از تهیه آئین نامه برگزاری لیگ برتر کشتی در سال 1400 نسبت به اعلام زمان دقیق آن اقدام کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1682

به "سایه سنگین کرونا بر نحوه برگزاری لیگ برتر کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایه سنگین کرونا بر نحوه برگزاری لیگ برتر کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید