دیدنی های پوت این بی، اوج شکوهی بی همتا در اوهایو

به گزارش مجله نایس پاتوق، عرشه بالایی جت اکسپرس مکان هیجان انگیزی برای لذت بردن از دریاچه اری در مسیر کوتاهی است که از بندر کیلنتون یا سنداسکی به این جزیره طی خواهیدکرد. نسیم خنکی که جزایر دریاچه اری در شمال اوهایو را احاطه نموده است، آن را به مکانی برای تعطیلات موقت تبدیل نموده است. احتمالاً به همین علت روستای پوت این بی در جزیره South Bass یکی از برترین مقاصد برای ساکنین استان های نزدیک مانند میشیگان، پنسیلوانیا، ایندیانا و کانادا است. ;جزیره South Bass تنها 3.5 مایل طول دارد اما به خاطر پوت این بی محبوب ترین جزیره در بین جزایر است. این روستا مقصدی فوق العاده برای تعطیلات آخر هفته است. بسیاری از افراد برای مدت طولانی تری در این جزیره می مانند و در هتلی تاریخی یا متلی کوچک با تخت و صبحانه اقامت می نمایند. مساحت پوت این بی بسیار کم است. به همین علت تمام رستوران ها و جاذبه های گردشگری نزدیک شما هستند. حتماً غذای لذیذ دریاچه یعنی ساندویچ ماهی لوتی را در رستوران Boardwalk یا یکی از غذاخوری های پوت این بی تجربه کنید. اگر خودرویتان را با کشتی های میلر حمل می کنید، بهتر است اتومبیل را روی عرشه کشتی بگذارید و با چرخ دستی های گلف، دوچرخه ها و پای پیاده در روستای پوت این بی گردش کنید. بسیاری از جاذبه های طبیعی آن به راحتی قابل دسترسی اند و بیشتر چیزها مجانی یا قابل تهیه با بهایی ناچیز هستند. در این مقاله با دیدنی های پوت این بی و جاذبه های گردشگری پوت این بی آشنا خواهیم شد. آمریکا به واسطه این جزیره کنار آلمان، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا و بلژیک قرار گرفته است.

دیدنی های پوت این بی، اوج شکوهی بی همتا در اوهایو

1.Perrys Victory & International Peace Memorial

Perrys Victory & International Peace Memorial و بنای یادبود آن شناخته شده ترین مکان روستای پوت این بی است. بنای یادبود 352 فوتی آن که به وسیله سرویس پارک ملی مدیریت می گردد، مهمترین جایی است که حتماً باید در طول اقامت ببینید. این بنای یادبود یادآور کسانی است که در سال 1812 و در جنگ دریاچه اری جنگیدند. این بنا چندین سال است که در حال بازسازی است، بنابراین در حال حاضر نمی توانید به داخل آن بروید اما یک عرشه دیده بانی دارد که بعد از اتمام عملیات بازسازی می توانید روی آن بروید. در حال حاضر مرکز گردشگری در خصوص تاریخ آن شرحات و نمایشگاه هایی ارائه می نماید. مسیر اطراف این بنا یکی از برترین منطقه ها جزیره برای قدم زدن در امتداد ساحل دریاچه اری است. در این مقاله با تماشای های پوت این بی و جاذبه های گردشگری پوت این بی آشنا می شوید.

2.The Tour Train

اگر زمانی که به این مکان می رسید یک تور قطار بگیرید. یک شرح کامل درمورد نقاط مختلف جزیره به شما ارائه خواهد شد و دیدی کلی از کارهایی که می توانید انجام دهید خواهید داشت. این قطار یک ساعته هر سی دقیقه یکبار حرکت می نماید. این تور در 5 نقطه توقف می نماید، که شامل Perrys Cave Family Fun Center، Perrys Victory & International Peace Memorial و Lake Erie Nature & Wildlife Center می گردد. شما می توانید در هرکدام از این نقاط از قطار پیاده شوید و هرچقدر که خواستید بگردید و با قطار بعدی به نقطه بعدی این تور بروید. این مکان از جاذبه های گردشگری پوت این بی و تماشای های پوت این بی است.

3.Perrys Cave Family Fun Center

یکی از محبوب ترین کارهایی که می توان در این جزیره انجام داد، به خصوص برای خانواده ها، بازدید از Perrys Cave Family Fun Center است. در این مکان تعداد زیادی فعالیت تفریحی وجود دارد که می تواند یک روز کامل و حتی چند روز شما را پر کند. این مجموعه شامل غار آهکی Perrys Cave، خانه پروانه، زمین گلف کوچک، معدن الماس، یک دیوار صخره ای، یک قلعه هزارتو و موزه اتومبیل های قدیمی با ورودی رایگان است. موزه خودرو ارزش تماشا را دارد حتی اگر می خواهید به سرعت این جزیره را بگردید. این موزه در یک سوله داخل مجموعه است و شامل خودروهایی نایاب مانند خودروی پاپ کورن نیز می گردد. گیفت شاپ این مجموعه نیز جالب است و شامل اشیا منحصربه فرد و آموزشی می گردد، چیزهایی مانند ست های علمی و سنگ های الماس. این مقاله درباره تماشای های پوت این بی و جاذبه های گردشگری پوت این بی است.

4.South Bass Island State Park

پارک استانی جزیره South Bass در انتهای دیگر جزیره و به دور از محل اصلی آن یعنی روستای پوت این بی قراردارد. این پارک با کانکس ها و محل کمپی که دارد نسبت به مرکز شهر و روستا آرامش و سکوت طبیعی بیشتر دارد. در این پارک فضاهای سبز و نیمکت هایی برای استراحت کردن و تماشا ساحل وجود دارد و بعلاوه یکی از برترین نقاط برای تماشا غروب آفتاب در دریاچه اری است. در حالی که از پارک بازدید می کنید به منطقه کمپ آن بروید و از بقایای هتل ویکتوری قدیمی آن تماشا کنید. این هتل بزرگترین هتل دنیا در اواخر قرن نوزدهم بوده است. این هتل در سال 1919 در اثر آتش سوزی از بین رفت اما بقایایی مانند استخر شنای قدیمی آن و آثاری به جا مانده از آن دوران همچنان موجود است.

5.Lake Erie Islands Nature & Wildlife Center

ساختمان کوچک مرکز طبیعت و حیات وحش دریاچه اری در پوت این وی بعضی از هیجان انگیزترین اشیایی راکه می توان در این منطقه پیداکرد، نگهداری می نماید. مرکز اصلی حفاظت این منطقه به وسیله یک معلم راه اندازی شد و هم اکنون نیز برای آموزش بازدیدنمایندگان در خصوص زیست بوم خاص این جزیره به کار می رود. در خصوص پادشاه پروانه ها وگردافشانی زنبورهای این منطقه در نمایشگاه های تعاملی جزیره می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. بخش قابل توجه آن مجموعه حیوانات بومی و گونه های جانوری آمریکای شمالی هستند که به صورت تاکسیدرمی شده در این نمایشگاه قرار داده شده اند. به دیوار ماهی ها نگاهی بیندازید تا در خصوص گونه هایی مانند والی و ماهی لوتی که در آب های دریاچه اری به وفور یافت می شوند اطلاعات بیشتری کسب کنید. گونه های گیاهی و جانوری جزیره در این نمایشگاه معرفی می شوند.

6.South Bass Island Lighthouse

فانوس دریایی جزیره South Bass در انتهای جنوبی آن قراردارد. چرخی در اطراف فانوس دریایی بزنید و در ساحل بایستید تا بتوانید قایقران ها را در دریاچه اری ببینید. یک پارک بسیار راحت برای پیک نیک کردن و خوردن ناهار در این منطقه وجود دارد. فانوس دریایی محدودیت زمانی دارد و تورها فقط در روزهای خاصی در هفته اجازه بازدید دارند. از پله ها تا بالای فانوس دریایی بالا بروید و نگاهی دریانوردی به دریاچه اری و جزایر نزدیک بیاندازید. این سازه قدیمی جزئیات معمارانه بسیار زیبایی دارد که سوژه مناسبی برای عکس انداختن هستند. این فانوس دریایی به عنوان یکی از مکان های تاریخی ثبت شده است. برای هواداران فانوس های دریایی این مکان بسیار جالب خواهدبود.

7.Massie Cliffside Preserve

یک پیاده روی کوتاه در طول مسیرهای طبیعی به سمت Massie Cliffside Preserve در منطقه پوت ای بی داشته باشید و از تماشا بعضی گونه های طبیعی که در این ناحیه زندگی می نمایند لذت ببرید. این منطقه حفاظت شده 11 هکتاری نیمکت هایی در نزدیکی صخره ها دارد که آن را تبدیل مکانی عالی برای استراحت و تماشا منظره ها فوق العاده از دریاچه اری نموده است. یک اسکله برای ماهی گیری در انتهای مسیر پیاده روی وجود دارد. این ناحیه توقف گاهی در طول مسیر آبی جزایر دریاچه اری برای کایاک ها و دیگر قایق های غیرموتوری است. این منطقه حفاظت شده در میان پرنده شناسان بسیار محبوب است چرا که می توانند از گونه های نادری که در هنگام مهاجرت به اینجا می آیند تماشا نمایند.

8 .ورزش های آبی

از آنجایی که پوت این بی و جزیره South Bass با دریاچه زیبای اری احاطه شده است، جای تعجب نیست که ورزش های آبی از محبوب ترین کارهایی است که می توانید در این منطقه انجام دهید. اجاره کایاک و جت اسکی در نقاط مختلفی از جزیره انجام می گردد. منطقه های ساحلی طراحی شده خاصی در این منطقه وجود ندارد چرا که بیشترش صخره است، بنابراین برترین کار اینست که از تفریحات آبی لذت ببرید. اگر دنبال ماجراجویی بیشتری هستید تخته سواری و چتربازی روی آب را امتحان کنید.

9.Historic Fish Hatchery & Aquatic Center

علاوه بر فعالیت های تفریحی متعددی که در پوت ای بی انجام می گردد، پژوهش های بایولوژیکی بسیار گسترده ای هم در دریاچه اری در حال اجرا است. بازدیدنمایندگان می توانند درس هایی نزدیک به محل پژوهش ها در منطقه حفاظت شده Historic Fish Hatchery & Aquatic Center یاد بگیرند. نمایشگاه های تعاملی به شما اجازه می دهند تا درمورد گونه های بومی دریاچه اری و آن هایی که تهدیدی برای این زیست بوم این منطقه محسوب می شوند، مانند ماهی کپور آسیایی اطلاعات کسب کنید. حتی بعضی از نمایشگاه ها ماهی های زنده دارند. اگر با بچه هایی زیر 16 سال سفر می کنید، آن ها می توانند از ساختمان مرکزی قلاب ماهی گیری اجاره نمایند و برای ماهی گیری به اسکله بروند.

10.گردش با ماشین های مخصوص زمین گلف

ماشین های مخصوص زمین گلف، یکی از گزینه های شما برای گردش در روستای پوت این بی هستند. اما علاوه بر راحتی، استفاده از این وسایل نقلیه راه لذت بخشی برای گشتن به صورت شخصی است. مراکز اجاره این ماشین ها در نقاط مختلف جزیره وجود دارد و معمولاً ساعی یا روزانه اجاره می دهند. دوچرخه های اجاره ای هم محبوب هستند اما سالن های بزرگ در جزیره به اجاره ماشین های گلف اختصاص داده شده اند. بیرون زدن برای رانندگی در جاده های خلوت جزیره و گشتن در سوله های قدیمی و تماشا منظره ها زیبا از دریاچه یکی از برترین راه ها برای لذت بردن از اقامت تان است. حتماً در کارخانه شکلات سازی توقف کنید و نگاهی به ابزارهای بازاریابی قدیمی مربوط به صنعت شکلات سازی بیاندازید و یک بستنی قیفی هم بخورید. از آنجایی که اتومبیل ها در این جزیره اصلاً محبوب نیستند، تازه کارها هم در ماشین های گلفشان احساس راحتی خواهندکرد. به شکل خنده داری، ماشین های گلف در زمین گلف جزیره اجازه تردد ندارند!

11.Saunders Golf Course

تنها زمین گلف پوت این بی زمین Saunders Golf Course است. این زمین 9 سوارخه، راهی عالی برای تفریحی خارج از خانه در اوقات فراغت تان است. به زمان استراحت و نوشیدن چای هم احتیاج ندارید. این مکان برای استفاده عموم ازاد است و مکان هایی برای اجاره زمین نیز وجود دارد. سانس های سه ساعته این زمین بسیار مناسب است و شما می توانید در همان روز به کارهای دیگرتان هم برسید. این مکان برای هم افراد داخل جزیره قابل استفاده است اما استفاده از آن برای مهمان هایی که در کلبه های آن اقامت دارند مجانی است.

12.موزه تاریخی جزایر دریاچه اری

هواداران تاریخ از اشیا تاریخی زیادی که در موزه تاریخ جزایر دریاچه اری نگهداری می گردد لذت خواهندبرد. این موزه شامل اسناد و بقایایی مرتبط به تاریخ دریایی جزایر است. در طول اقامت تان در پوت این بی احتمالاً نام بعضی دیگر از جزایر نزدیک مانند Kelleys Middle Bass و Gibraltar را خواهید شنید اما ده ها جزیره دیگر هم در این دریاچه وجود دارد. موزه نگاه عمیق تری به جزیره را ارائه می نماید و فرصتی فراهم می نماید تا بیشتر در خصوص تاریخ غنی دریاچه اری بدانید.

راه هایی دیگر برای گشت وگذار در اوهایو

در شمال اوهایو حتماً در کلیولند و تولدو توقف کنید تا از این منطقه ها شهری انرژی بگیرید. برای علاقه مندان به طبیعت، طبیعت متنوع اوهایو فرصت مناسبی را برای ماجراجویی در استان Buckeye فراهم می نماید. از ماهی گیری و کایاک سواری گرفته تا پیاده روی در پارک های ملی و استانی. برای یک آخر هفته به یکی از مقاصد محبوب این منطقه مثل کلومبوس بروید و یا برای یک بازپروری کامل به آرامش اوهایو در Amish country پناه ببرید.

منبع: همگردی
انتشار: 21 دی 1401 بروزرسانی: 21 دی 1401 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 2159

به "دیدنی های پوت این بی، اوج شکوهی بی همتا در اوهایو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدنی های پوت این بی، اوج شکوهی بی همتا در اوهایو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید