حمله ترامپ به جو بایدن با الفاظ رکیک

به گزارش مجله نایس پاتوق، رئیس جمهور آمریکا در یک سخنرانی در شهر میناپولیس با به کاربردن الفاظی رکیک به رقیب انتخاباتی خود حمله کرد.

حمله ترامپ به جو بایدن با الفاظ رکیک

به گزارش گروه بین الملل مجله نایس پاتوق، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خودش در شهر میناپولیس با به کار بردن الفاظ رکیک به جو بایدن، یکی از نامزدهای بالقوه حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا حمله کرد.

ترامپ در هفته های گذشته به دلیل مسائل مطرح شده در ارتباط با گفت وگوی تلفنی با رئیس جمهور اوکراین به شدت تحت فشار قرار گرفته و با خطر استیضاح روبرو است.

ترامپ در آن گفت وگوی تلفنی که روز سوم مهرماه اجرا شده رئیس جمهور اوکراین را برای تحقیقات فساد از کسب و کار جو بایدن و پسرش، هانتر در اوکراین تحت فشار گذاشته است.

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی پنجشنبه شب در میناپولیس گفت: هانتر تو چرا 1.5 میلیارد دلار گرفتی؟ ضمن اینکه پدر تو هیچ وقت آدم باهوشی نبود، هیچ وقت سناتور خوبی نبود؛ فقط به این خاطر معاون رئیس جمهور خوبی بود که بلد بود [....الفاظ رکیک]

رسانه های آمریکا گزارش داده اند ترامپ در این سخنرانی الفاظی را بر سر زبان آورده که در متن از قبل آماده شده وجود نداشته است.

حملات شخصی یکی از تاکتیک هایی است که ترامپ برای تضعیف رقبا و منتقدانش از آن استفاده می کند. او پیش از این هم بارها از همین تاکتیک برای حمله به بایدن استفاده کرده است.

ترامپ، به عنوان مثال، در یک سخنرانی در خردادماه سال جاری بایدن را فردی توصیف کرده بود که از نظر عقلی ضعیف است و باراک اوباما، او را از میان زباله ها جمع کرده است.

رئیس جمهور آمریکا در آن سخنرانی گفت: ترامپ یک بازنده است که اوباما او را از میان انبوهی از زباله ها بیرون کشید...ترجیح می دهم با جو بایدن رقابت کنم تا هر شخص دیگری-فکر می کنم او از لحاظ عقلی از همه ضعیف تر است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 491

به "حمله ترامپ به جو بایدن با الفاظ رکیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله ترامپ به جو بایدن با الفاظ رکیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید