جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد با دعوت از 211 متقاضی برگزار گشت

به گزارش مجله نایس پاتوق، جزیره پرنس ادوارد کانادا در تاریخ 15 اکتوبر پذیرش جدیدی برگزار کرده و طی آن برای 211 متقاضی مهاجرت کاری/اقتصادی دعوتنامه صادر کرده است. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد مجموعا برای 184 متقاضی در دسته های اکسپرس انتری و Labour Impact در این پذیرش دعوتنامه دریافت کردند. 27 دعوتنامه دیگر نصیب متقاضیان دسته مهاجرتی Business Impact شد؛ حداقل امتیاز این متقاضیان 97 بوده است. گفتنی است برنامه مهاجرتی استانی جزیره پرنس ادوارد بخشی از برنامه مهاجرت استانی کاناداست که به برخی از استان ها و منطقه ها کانادا اجازه می دهد سالانه تعداد معینی متقاضی مهاجرت کاری را برای اقامت دائم انتخاب کند.

جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد با دعوت از 211 متقاضی برگزار گشت

اکسپرس انتری جزیره پرنس ادوارد

دسته اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد با سیستم اکسپرس انتری فدرال در ارتباط است و به این استان اجازه می دهد متقاضیان دسته های تجربه کانادایی، مشاغل فنی نیازمند مهارت و اسکیلد ورکر فدرال را برای اقامت دائم انتخاب کند.

گفتنی است متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند در سیستم جامع رتبه بندی 600 امتیاز اضافی کسب می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها نیز دعوتنامه صادر خواهد شد. دسته مهاجرتی Labour Impact نیز مختص اتباع خارجی است که از طرف یک کارفرمای مقیم جزیره پرنس ادوارد پیشنهاد کار معتبر دریافت کرده اند و از حمایت او برخوردار هستند. این دسته به اکسپرس انتری مرتبط نیست. دسته مهاجرتی Labour Impact به سه زیرمجموعه تقسیم می شود: Skilled Worker, Critical Worker و International Graduate.

در دسته Business Impact حداقل امتیاز expression of interest متقاضیان 184 بوده است. حداقل امتیاز متقاضیان اکسپرس انتری و Labour Impact اعلام نشده است. این دعوتنامه ها از طریق جهت مهاجرتی موسوم به Work Permit Stream صادر شدند؛ این جهت مهاجرتی مختص کارآفرینان خارجی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در جزیره پرنس ادوارد است. شایان ذکر است که علاقه مندانی که مایل هستند از طریق اکسپرس انتری، Labour Impact یا Business Impact از طرف استان انتخاب شوند می بایست در گام نخست تمایل خود را با ارائه Expression of Interest اعلام کنند.

متقاضیان واجد شرایط سپس وارد صف انتظار اکسپرس انتری می شوند و بر اساس پاسخ هایی که در ابراز تمایل خود اعلام کرده اند رتبه بندی می گردند. باید توجه داشت که ابراز تمایل یا Expression of Interest درخواست نیست بلکه صرفا اقدامی است برای اعلام تمایل متقاضی به برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد تا او را برای انتخاب در نظر بگیرد. سپس متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند طی پذیرش های ماهانه دعوت به ارائه درخواست اقامت می شوند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1901

به "جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد با دعوت از 211 متقاضی برگزار گشت" امتیاز دهید

1 کاربر به "جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد با دعوت از 211 متقاضی برگزار گشت" امتیاز داده است | 3 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین پذیرش جزیره پرنس ادوارد با دعوت از 211 متقاضی برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید