توسعه Black Myth: Wukong با قدرت جلو می رود

به گزارش مجله نایس پاتوق، استودیوی Game Science تریلر جدیدی از بازی اسطوره سیاه: ووکانگ منتشر کرده. در این تریلر می توانیم مناطق، دشمنان، غول آخرها و قابلیت های جدیدی از این بازی را ببینیم. بازی اسطوره سیاه از بازی هایی است که حقیقی بودن آن برای بسیار از افراد سؤال برانگیز شده. این تریلر جدید می تواند همگان را به واقعی بودن این بازی امیدوارتر کند.

توسعه Black Myth: Wukong با قدرت جلو می رود

حدود شش ماه پیش یک تریلر دوازده دقیقه ای اینترنت را با طوفان خود تکان داد. این بازی از توسط استودیویی به نام Game Science متشکل از اعضای سابق شرکت عظیم چینی Tencent ساخته شده. بازی اسطوره سیاه: ووکانگ اثری با موضوع شخصیت شاه میمون که افسانه ای چینی است ساخته شده. از گیم پلی بازی اسطوره سیاه تا گرافیک آن باعث شگفتی همگان شده بسیاری از افراد باور نمی کنند یک بازی با چنین ویژگی هایی واقعا وجود داشته باشد. پیش از هرچیزی پیشنهاد می کنیم که اگر تریلر اول این بازی را ندیده اید حتما یک دور آن را ببینید که واقعا ارزش دیدن دارد.

  • چینی ها با بازی Black Myth برق از سر همه پراندند؛ گیم پلی آن را از دست ندهید

البته تریلر اول بازی اسطوره سیاه در حقیقت برای نمایش دادن فعالیت فعلی استودیوی Game Science در اینترنت منتشر شده بود تا این استودیو بتواند کارکنان جدیدی را جذب کند. تیم سازنده این بازی اصلا انتظار همه گیر شدن و ستایش های دریافتی نسبت تریلر منتشر شده را نداشتند و محبوبیت بازی اسطوره سیاه برای خود آن ها غافل گیرکننده بود. بازی اسطوره سیاه به هنگام عرضه تریلر اول، در مراحل اولیه توسعه قرار داشت و سازندگان این بازی اعلام کردند که قرار نیست تا مدت قابل توجهی چیز جدیدی از این بازی ببینیم. مدت زمان سپری شده برای دریافت اطلاعات جدید از بازی اسطوره سیاه: ووکانگ کمتر از چیزی بود که انتظار می رفت و حالا تریلر دوم این بازی منتشر شده.

توسعه دهندگان این بازی تریلر جدید را به مناسبت تحویل سال چینی منتشر کرده اند و حتی این موضوع را با تریلر جدید این بازی گره زده اند. امسال چینی ها از سال موش به سال گاو نر رسیده اند. سازندگان بازی اسطوره سیاه هم این موضوع را غنیمت شمرده اند و با نمایش دادن دو تا از غول آخرهای این بازی، سال نو را تبریک گفته اند. در این تریلر شخصیت بازی در حال مبارزه با یکی از غول آخرهای بازی را می بینیم که شبیه به یک موش است. پس از شکست دادن غول آخر موش شکل بازی با غول آخر عظیمتری که شبیه به یک گاو نر است روبه رو می شویم که این موضوع به گذر از سال گذشته و ورود به سال نو چینی جدید اشاره می کند.

البته سازندگان این بازی گفته اند که این بخش نمایش داده شده بخشی از بازی اصلی نیست و قرار نیست چنین چیزی را دقیقا در بازی اصلی ببینیم. این که توسعه دهندگان بازی، محیط ها و دو غول آخر کاملا جدید را طراحی کنند که فقط سال نو چینی را تبریک بگویند کمی دور از منطق است. احتمال می دهیم که این محیط و غول آخرها واقعا در بازی نهایی اسطوره سیاه: ووکانگ حاضر باشند و سازندگان بازی برای جشن دریافت مناسبت فعلی آن ها را در یک صحنه اختصاصی کنار هم گرد آورده باشند.

دو غول آخر یاد شده تنها بخش های مهم تریلر جدید این بازی نیستند. در این تریلر محیط های متنوعی از این بازی به سرعت به نمایش در می آیند. همچنین در این تریلر می توان دشمنان جدیدی از این بازی را دید. طبق چیزی که در این تریلر دیده می شود قابلیت های شخصیت اصلی این بازی بیشتر از چیزی هستند که فکرش را می کردیم. برای مثال در یکی از قسمت های این تریلر شخصیت اصلی یکی از دشمنان را خشک می کند و در قسمتی دیگر به موجودی با پوست سخت تبدیل می شود. همانند تریلر قبلی و افسانه های شاه میمون، تبدیل شدن به انواع مختلفی از حیوانات در بازی اسطوره سیاه ممکن است و می توانیم چند نمونه از این تبدیل ها را در این تریلر جدید ببینیم.

مهم تر از هر چیزی، این تریلر به ما می گوید که توسعه بازی اسطوره سیاه همچنان ادامه دارد. استودیوی Game Science با انتشار تریلر جدید این بازی به زبان بی زبانی اعلام کرده اند که همچنان سخت مشغول کار هستند و احتمالا به نیروهای بیشتری نیاز داشته باشند. البته با تماشای این تریلر می توان متوجه شد که ساخت آن بسیار سریع بوده. نرخ فریم بازی در این تریلر چندان بالا نیست و توسعه دهندگان این بازی حتی وقت نداشته اند تا از ویدیوی تدوین شده، با کیفیت خوبی خروجی بگیرند و منتشر کنند.

  • 28 نکته جالب درباره بازی Black Myth :Wukong

به گفته تیم توسعه دهنده بازی، بازی اسطوره سیاه: ووکانگ قرار است قسمت اول مجموعه اسطوره سیاه باشد که بر اساس اسطوره های چینی ساخته خواهند شد. از جزئیات عرضه بازی اسطوره سیاه: ووکانگ هیچ اطلاعاتی نداریم. مشخص نیست که این بازی در چه زمانی منتشر می شود و حتی سازندگان این بازی نگفته اند که بازی اسطوره سیاه علاوه بر کامپیوتر های شخصی دقیقا برای چه کنسول هایی عرضه خواهد شد.

می توانید تریلر جدید بازی اسطوره سیاه: ووکانگ را در ادامه تماشا کنید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1451

به "توسعه Black Myth: Wukong با قدرت جلو می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه Black Myth: Wukong با قدرت جلو می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید