تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم

به گزارش مجله نایس پاتوق، به گزارش خبرنگاران به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، این رسانه با صدور اطلاعیه ای نسبت به شعارهای پخش شده واکنش نشان داد.

تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است: طبق قانون سازمان لیگ، تیم میزبان حق دارد در هر نیمه سه مرتبه از بلندگوهای استادیوم خانگی خود، شعار هواداری به مدت سه دقیقه پخش کند تا به بازیکنان انرژی بدهد.

در این قانون به صراحت عنوان شده تیم میزبان حق استفاده از شعارهایی در رابطه با تبعیض نژادی و قومیتی یا توهین و تحقیر تیم مقابل و حتی به میان آوردن نام تیم حریف را ندارد.

با این حال در دقایق پایانی نیمه اول، از بلندگوهای استادیوم نقش جهان، شعاری علیه پرسپولیس و حتی استقلال پخش شد که این موضوع بین دو نیمه به ناظر بازی اعلام شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم، این موضوع به شکل دیگری رقم خورد و این بار در شعار مربوط به هواداران سپاهان، واژه هایی در جهت تمسخر و تحقیر نام باشگاه بزرگ پرسپولیس به گوش رسید. اتفاقی که تعجب حاضران در استادیوم را در پی داشت.

همان زمان، همراهان پرسپولیس اعتراض خود در مورد شعارهای در حال پخش را اعلام کردند اما در کمال تعجب، ناظر بازی اعتقاد داشت این واژه را به گوش خود نشنیده و اگر بشنود، واکنش نشان خواهد داد! البته در پایان بازی از سوی ناظر بازی اعلام شد فرد مورد اعتمادی به او گفته است که این شعارها سر داده شده و قابل تشخیص بوده است.

پرسپولیس امروز (دوشنبه) در این مورد، به صورت مکتوب و با ارسال نامه به سازمان لیگ و کمیته اخلاق، شکایت قاطعانه خود را اعلام می کند تا مسائل اینچنینی با پیگیری باشگاه پرسپولیس برای همیشه در فوتبال ایران ریشه کن شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1616

به "تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف سپاهان را به کمیته اخلاق و سازمان لیگ گزارش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید