تارتار: وقت تلف کردن نیاز به تاکتیک دارد، نه زمین انداختن، بعضی ها فکر می کنند من علامت دارم

به گزارش مجله نایس پاتوق، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: وقت تلف کردن هم یک نوع تاکتیک دارد و ما باید با تاکتیک وقت را تلف کنیم نه با زمین انداختن.

تارتار: وقت تلف کردن نیاز به تاکتیک دارد، نه زمین انداختن، بعضی ها فکر می کنند من علامت دارم

به گزارش خبرنگاران، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از خاتمه دیدار تیمش مقابل شهر خودرو گفت: با توجه به اینکه قرار بود 70 دقیقه بازی کنیم با بچه ها صحبت کردم که کار را تهاجمی شروع کنیم و باید بگویم که آن را خوب پیش بردیم. کاملاً بازی را در اختیار داشتیم و حتی می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم.

وی اضافه کرد: در نیمه اول که حدود 25 دقیقه بود، می توانستیم گل بزنیم اما با شروع نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم . خدا را شکر یک ضربه پنالتی گرفتیم اما متاسفانه نتوانستیم آن را به گل برسیم . اتفاقاً خوب شد، چون آنقدر اعتراض روی نیمکت حریف وجود داشت که همان بهتر پنالتی مان گل نشد. ما در جریان بازی به گل رسیدیم و برنده بازی شدیم . تیم شهر خودرو هم تیم با کیفیتی است و از نبود چند بازیکن آنها بهتر بهره بردیم و در نهایت به سه امتیاز بازی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره اعتقاد مهدی رحمتی، سرمربی شهر خودرو به وقت تلف کردن این تیم گفت: آنهایی که مرا می شناسند و تمام بازیکنانی که با من کار کرده اند، می توانند شهادت بدهند که هیچ وقت در فلسفه مربیگری ام نگفته ام با انداختن خودتان روی زمین وقت را تلف کنید. وقت تلف کردن هم یک نوع تاکتیک دارد و ما باید با تاکتیک وقت را تلف کنیم نه با زمین انداختن. متاسفانه پیکان با توجه به شرایط سال گذشته و اینکه با اختلاف یک گل جلو بودیم و تفکرات سابق، یکی دو مورد بچه ها خودشان را روی زمین انداختند. من هم اصرار کردم بچه ها بلند شوند اما واقعاً دروازه بان ما گرفتگی داشت و نتوانست که حتی خودم سر او فریاد زدم.

تارتار اضافه کرد: متاسفانه برخی دوستان فکر می کنند من علامتی داریم اما شاگردانم حاضر هستند و در این 12،13 سال مربیگری همه شاگردانم حضور دارند و خدا را شکر همه پیشرفت کرده اند. بروند از آنها بپرسند که آیا تا به حال شده ما علامتی بدهیم که خودتان را زمین بیندازید یا نه. به هر حال ما باید پیروز این میدان می شدیم، چون هیچ خطری روی دروازه ما نبود و بچه ها بازی منسجمی را از خودشان به نمایش گذاشتند.

وی درباره اینکه آیا با توجه به شرایط کرونایی کشور بهتر است لیگ تعطیل شود یا ادامه پیدا کند، گفت: ما تابع تصمیم فدراسیون فوتبال و ستاد مبارزه با کرونا هستیم. به شخصه دوست دارم این اتفاق رخ دهد، چون دیر به تیم اضافه شدم و می خواهم به همراه کادر فنی ام بیشتر تیم را بشناسم. تفکر بچه ها را باید تغییر بدهیم اما باید همه چیز را در نظر گرفت. تیم های دیگر هم زحمت کشیده و سختی ها را تحمل کرده اند و دوست دارند بازی ها ادامه داشته باشد. امیدوارم بهترین تصمیم گرفته شود تا به سود مردم باشد. مردم ما باید در این زمینه ذینفع باشند.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1306

به "تارتار: وقت تلف کردن نیاز به تاکتیک دارد، نه زمین انداختن، بعضی ها فکر می کنند من علامت دارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: وقت تلف کردن نیاز به تاکتیک دارد، نه زمین انداختن، بعضی ها فکر می کنند من علامت دارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید