استفاده از پهباد برای رصد تخلفات ساختمانی در تبریز

به گزارش مجله نایس پاتوق، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از به کارگیری تصاویر پهبادی برای رصد و جلوگیری از ساخت وسازهای غیر مجاز در سطح شهرداری منطقه 9 تبریز اطلاع داد.

استفاده از پهباد برای رصد تخلفات ساختمانی در تبریز

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

محمدرضا قربانیان تبریزی با اشاره به برگزاری نشست تخصصی مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز که با حضور بعضی اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران ارشد شهری برگزار گردید، اضافه کرد: با همکاری شهرداری منطقه 9 تبریز و اداره کل پیشگیری از تخلفات ساختمانی ساختمانی ستاد معاونت خدمات شهری، شیوه های نوین رصد و شناسایی ساخت وسازهای غیر مجاز در منطقه 9 تبریز راه اندازی شده است.

وی اضافه کرد: استفاده از تصاویری گرفته شده توسط پهباد در فاصله زمانی تعیین تجزیه و تحلیل این تصاویر امکان شناسایی و جلوگیری و مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز را دوچندان خواهد نمود.

به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، وی اظهار کرد: استفاده از پهباد برای رصد تخلفات ساختمانی و هم چنین تعریف نرم افزارهای تجزیه و تحلیل تصاویر در شهرداری منطقه 9 به صورت پایلوت آغاز شده است و طی هفته های آینده اتاق رصد و پایش تخلفات ساختمانی در سایر مناطق نیز آغاز به کار خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1144

به "استفاده از پهباد برای رصد تخلفات ساختمانی در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از پهباد برای رصد تخلفات ساختمانی در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید