از تمامی مسافران این پروازها در ابتدای ورود تست کرونا گرفته خواهد شد

به گزارش مجله نایس پاتوق، به گزارش خبرنگاران و به نقل از وبسایت اداره مهاجرت کانادا، 3 پرواز مستقیم از هند در روز 22 سپتامبر، به کانادا وارد خواهد شد. تمامی مسافران این پروازها در بدو ورود، تست کرونا را انجام خواهند داد. این اقدام برای ارزیابی اقدامات جدیدی می باشد که کانادا برای مسافران هند در نظر گرفته است.

از تمامی مسافران این پروازها در ابتدای ورود تست کرونا گرفته خواهد شد

کانادا پیش تر اعلام کرده بود که تمامی پروازهای مستقیم از هند تا روز 26 سپتامبر 2021، به حالت تعلیق درآمده اند. از آن پس، مسافران برای ورود به کانادا ملزم به پیروی از قوانین مربوط به کووید19 خواهند بود.

از 26 سپتامبر، تمامی مسافران پروازهای هند-کانادا باید به طور کامل واکسینه شده، و مدرک واکسیناسیون خود را در اپلیکیشن یا وبسایت ArriveCAN، ثبت کرده باشند. آنها همچنین ملزم به ارائه نتیجه منفی تست کرونا به افسران پرواز هستند. این تست باید در آزمایشگاه Genestrings واقع در فرودگاه بین المللی دهلی، و 18 ساعت قبل از عزیمت انجام شده باشد.

شایان ذکر است مسافرانی که طی پروازهای غیرمستقیم از هند به کانادا می آیند، از تاریخ مذکور، ملزم به ارائه نتیجه منفی تست کرونا از کشور ثالث هستند. این تست باید حداقل 72 ساعت قبل از ورود به کانادا انجام شود.

از روز 7 سپتامبر، مسافران سایر کشورها (به جز مراکش)، در صورتی که به طور کامل واکسینه شده باشند، از تست کرونا در بدو ورود به کانادا و قرنطینه 14 روزه معاف هستند. این افراد باید اطلاعات خود را در ArriveCAN ثبت کنند (شامل مدرک واکسیناسیون و نتیجه منفی کرونا 72 ساعت قبل از سفر). مسافرانی که بین 14 الی 180 روز قبل از ورود به کانادا دارای نتیجه مثبت کرونا بوده اند، با ارائه نتیجه منفی، دیگر ملزم به تست مجدد در بدو ورود به کانادا نیستند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: nicepatogh.ir شناسه مطلب: 1778

به "از تمامی مسافران این پروازها در ابتدای ورود تست کرونا گرفته خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تمامی مسافران این پروازها در ابتدای ورود تست کرونا گرفته خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید